Bonava aitab luua kindlustunde kodu ostmisel

Bonava annab omapoolse panuse, et algus uues kodus kulgeks sinu jaoks võimalikult sujuvalt. Foto: Katrin Press

Bonava loodavate Järveotsa Kodude teises etapis on saadaval veel mõned vabad korterid ning uue kodu soetamine ning elukohta sisse seadmine on tehtud koduostja jaoks võimalikult muretuks. Bonava annab omapoolse panuse, et algus uues kodus kulgeks sinu jaoks võimalikult sujuvalt. 

Terviklik lahendus

Järveotsa Kodude teises etapis ootavad elanikke veel vaid mõned vabad korterid. Neisse sisse seadmine on koduomanikele tehtud võimalikult mugavaks. Nimelt on uude koju paigaldatud kvaliteetne köögimööbel koos tehnikaga ning professionaalse sisearhitekti poolt loodud interjöör, mis loob korterisse helge ja õdusa atmosfääri juba enne sissekolimist. 

Uude koju on paigaldatud kvaliteetne köögimööbel koos tehnikaga. Foto: Bonava

Turvatunne kodu ostmisel

Bonava Eesti müügi- ja turundusjuhi Lauri Laanoja sõnul on tänase majandusliku olukorra tõttu inimestel suurem hirm erinevaid pikaajalisi kohustusi juurde võtta. “Seetõttu soovime, et iga koduostja, kes on endale korteri välja valinud ja broneerinud, ei peaks sellest ootamatu olukorra tõttu ilma jääma,” selgitas Laanoja. 

Bonava annab võimaluse kodu ostul suuremaks kindlustundeks, et meelepärane kodu ei jääks ostmata, kui ette peaks tulema ootamatusi. Selleks võib olla näiteks töökaotus või olukord, kus uue korteri ostu tagatiseks mõeldud kinnisvara ei saa soovitud ajahetkeks müüdud. Et luua sulle kodu ostmisel võimalikult suur kindlustunne, pakubki Bonava turvalise koduostu garantiid, ning on nõus lepingu sõlmimise kuupäeva 3–5 kuu võrra edasi lükkama. 

Bonava annab võimaluse kodu ostul suuremaks kindlustundeks, et sinu unistuste kodu ei jääks ostmata. Foto: Bonava

Et uus algus kulgeks muretult

Selleks et esimene aasta uues kodus kulgeks sujuvalt ning murevabamalt, hüvitab Bonava alates korteri üle andmisest 12 kuu jooksul sinu eest ka koduga seonduvad kommunaal- ja halduskulud. Nii saad uude elukohta muretult sisse elada ning kasutada hüvitatud summat näiteks sisse elamiseks vajalike ostude tegemiseks. 

Kuna majanduslik olukord kogu maailmas võib tekitada nii mõnelegi kodu ostmisel kõhklusi, soovib Bonava lisada sulle selle võrra seljataguse kindlustunde – kui midagi ootamatut peaks juhtuma, siis ei jää sinu unistuste kodu ostmata. Järveotsa Kodude ja sealse naabruskonnaga saad tutvuda lähemalt siin

Bonava blogi toob sinuni lood uutest kodudest, inspireerivad sisustusnipid ning jagab kasulikke nõuandeid mugava kodu valimiseks ja loomiseks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.