Bonava blogi

Järveotsa Kodud: uus energiasäästlik kodu pere- ja lastesõbralikus naabruskonnas

Uute kodude vahel on mänguväljakud, kus lapsed saavad turvaliselt aega veeta.Foto: Bonava

Bonaval on peagi valmimas Järveotsa Kodude teise etapi elamud ning järgmise aasta sügisel ka naabruskonna kolmanda ehk viimase etapi kodud, kus perega rahulikult elada. Piirkonda iseloomustab eelkõige looduslähedus, turvalisus ja mitmekesised võimalused vaba aja veetmiseks. See on ideaalne koht koos perega mõnusa elutempo nautimiseks. 

Pere- ja lastesõbralik piirkond

Uute elamute keskmesse on loodud suur platvorm, kus asuvad hubased puhkealad ja mänguplatsid pere pisematele. Sealne koduhoov on turvaline koht, kus lapsed ka iseseisvalt mängima saavad. Kuna parkimiskohad asuvad maa-aluses või mänguplatsist eemal asuvates parklates, saad lasta pere pisematel hoovialal turvaliselt naabrilastega mängida ja sõprussuhteid luua ka siis, kui pead veel toas mõned kiiremad toimetused ära tegema. 

Uus kodu hoiab kulud kontrolli all 

Järveotsa Kodude naabruskonnas valmivad energiatõhusad kodud, mis aitavad hoida kokku nii kütte- kui elektriarvelt ning kodukulusid paremini kontrolli all hoida. Eelis on ka koduostul – mitmed pangad pakuvad energiatõhusatele majadele paremaid kodulaenuintressi ja laenutingimusi. Noortel peredel on nii kergem endale uut eluaset soetada ja suures plaanis raha säästa. 

Järveotsa Kodude näidiskorter.Foto: Bonava

Nädalavahetus kodu lähedal

Nädala lõpus ei pea lastega aja veetmiseks kodust kaugele sõitma – lähedal asub suur Rocca al Mare kaubanduskeskus ning Tallinna loomaaed, kus vaadata üle kõik pehmed ja karvased. Nõmme metsas saad aga teha hommikuse või õhtuse jooksutiiru või proovida ära Nõmme Seikluspargi rajad.

Nõmme-Harku suusarada ootab talvel kõiki kelgu- ja suusasõpru. Sinu uue kodu kõrval korrastatakse ka peagi valmivat kallasrada, kus perega jalutamas käia ning nautida linnulaulu ja teisi loodushelisid. Tihti toimuvad piirkonnas mitmesugused üritused nii spordisõpradele kui ka kultuuri ja muusika nautlejatele.

Nädala lõpus ei pea lastega aja veetmiseks kodust kaugele sõitma – kodu lähedal saad nautida jalutuskäiku looduses.Foto: Shutterstock

Ideaalne kodu kogu perele

Järveotsa Kodude naabruskond valmib kolmes etapis, millest teine on lõpujärgus ning kolmas valmib järgmise aasta sügisel. Need hubased kodud on hea valik, kus perega mõnusalt elada ning koos toredate naabrite ja sõpradega vabas õhus aega veeta. Teises etapis on saadaval veel viimased korterid – huvi korral võta ühendust ning tutvu ka hubase näidiskorteriga. 

Bonava blogi toob sinuni lood uutest kodudest, inspireerivad sisustusnipid ning jagab kasulikke nõuandeid mugava kodu valimiseks ja loomiseks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.