Bonava blogi

Miks osta kodu uusarenduses varases järgus?

Populaarne kinnisvara, nagu päikesepoolne korter või kodu heal korrusel, läheb alati kiirelt ning kui jääd selle valimisel pikemalt ootama, võid heast pakkumisest ilma jääda.Foto: Pexels

Populaarne kinnisvara, nagu päikesepoolne korter või kodu heal korrusel, läheb alati kiirelt ning kui jääd selle valimisel pikemalt ootama, võid heast pakkumisest ilma jääda. Koduostjate seas on neid, kes eelistavad juba täiesti valmis lahendust. Küll aga on mitmeid eeliseid, kui valid hoopis kodu, mis on veel varases järgus. Ka Bonava uusarenduste hulgast on sul võimalus valida kodu, mis on veel valmimisjärgus. Räägime, miks mõelda kodu ostmisele, mis on veel ehituse algusjärgus.

Suurem valik 

Mida varem enda uue kodu ostmise planeerimisega tegelema hakkad, seda suurema hulga kodude seast on võimalus ka oma valik teha. Head pakkumised ning eelistatavatesse piirkondadesse loodavad uusarendused lähevad kiirelt, mistõttu on hea ka kiiremini oma valik teha. Nii saad olla kindel, et leiad just endale kõige sobivama ja meelepärasema kodu, mis täidaks kõiki sinu nõudeid. 

Bonava loodav Pikaliiva Kaarmaja. Foto: Bonava

Meelepärane sisekujundus

Ostes korteri projekti algusjärgus, saad kujundada oma uue kodu sulle sobivas stiilis. Nimelt on sul võimalus valida sobiv lahendus professionaalse sisekujundaja poolt loodud viimistluspakettide vahel. Meelepärase paketi valimine aitab uude koju kolides sisustamise kergemaks muuta, sest osa viimistlusest on siseviimistluspaketi valikuga juba tehtud. 

Kui tekib küsimus, millal sobiva valiku saad teha, siis muretsemiseks ei ole põhjust. Õigel ajahetkel võtab sinuga ühendust Bonava müügikonsultant ning annab teada, kui on aeg sisustusvaliku tegemiseks. Igal juhul on siseviimistluspaketi valimine abiks ja annab inspiratsiooni, kui end elamute valmimisel uude koju sisse sead.

Ostes kodu varases järgus, saad valida endale sobiva siseviimistluspaketi. Foto: Pexels

Vajalikud ettevalmistused

Ostes endale kodu, mis ei ole veel täielikult valmis ehitatud, on sul rohkem aega, et teha sissekolimiseks vajalikke ettevalmistusi. Selleks ajaks, kui sinu kodu valmis saab, oled jõudnud kõik juba läbi mõelda ning ära korraldada. See aitab kogu sissekolimisprotsessi sujuvamaks muuta ning ühtlasi saad kogu protsessist ka rohkem rõõmu tunda. 

Kui oled uue või oma päris esimese kodu otsingul, võib ostuteekonnal tekkida mitmeid küsimusi. Valides oma uue kodu Bonava uusarenduste seast, saad müügikonsultantidelt alati abi küsida — nii võid olla kindel, et leiad oma küsimustele vastused ning saad kodu ootust rohkem nautida.

Bonava blogi toob sinuni lood uutest kodudest, inspireerivad sisustusnipid ning jagab kasulikke nõuandeid mugava kodu valimiseks ja loomiseks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.