Bonava blogi

Millised on valikud siseviimistluse osas, kui soetada korter uusarendusse?

Delux viimistluspakett Uus-Mustamäe näidiskorteri elutoas.

Uut kodu soetades soovib tõenäoliselt iga inimene, et korter oleks juba ostuhetkel võimalikult tema maitse järgi sisustatud. Isegi sobiva asukoha ja hinnaga korter võib lõpuks alla jääda kallimale, kuid ostjale meelepärasema sisustuse ja välimusega alternatiivile.

Bonava uusarendustes on siseviimistluse küsimus lahendatud erinevate pakettide näol, mille seast kliendid just endale meelepäraseima välja saavad valida. Heidame pilgu Bonava siseviimistlusvalikutele Uus-Mustamäe korterite näitel.

Mida tähendab siseviimistluses “õhuline”?

Sõltuvalt asukohast pakub Bonava erineval hulgal siseviimistluspakette. Uus-Mustamäele uut kodu soovivad kliendid saavad lisaks standardpaketile valida ka kolme lisapaketi seast.

Standardpakett on mõistagi iga korteri algne siseviimistlusvariant, mille märksõnaks on õhulisus. See tähendab, et viimistluses on kasutatud heledaid toone – valged sileuksed, naturaalses puidutoonis põrand ja heledad seinad.

Selline viimistlus annab koduostjale võimalikult vabad käed oma kodu ise nö puhtalt lõuendilt sisustama hakata, et seda endale meelepäraste mööbli-, kanga- ja seina- ning põrandakatetega isikupärasemaks muuta.

Kui standardpaketis on tubade põrandakatteks nii esikus kui ka köögis laminaatparkett, siis lisapakettides on see asendatud juba naturaalse tammeparketiga. 

Pakett annab lõuendi, pintsel ja värvid jäävad omaniku kätte

Esimest lisapaketti Elegance iseloomustavadki soojad ja pastelsed toonid, mis sobivad hästi inimesele, kelle jaoks on kodu puhul oluliseks märksõnaks hubasus. 

Erinevalt standardpaketist toob Elegance siseviimistlusse aktsenttoone ja vannituppa helehalli asemel soojemaid toone. Tubades ja köögis on 3-lipiline tammeparkett ning esikust leiab parketi asemel liivatooni põrandaplaadid.

Need, kes armastavad siseviimistluses aga kontraste ja julgemaid valikuid, võivad vaadata Delux paketi poole. Põrandad on Deluxe’i puhul naturaalsest 1-lipilisest tammeparketist ja tumeda matt lakiga, mis on heaks kontrastiks helehallide ja sinakasroheliste seintega. Selle paketi märksõnadeks on detailid ja kvaliteet ning julge geomeetria, mis annab inspiratsiooni väga erilise kodu sisustamiseks.

Elegance’i ja Deluxe’i vahele jääb Harmony viimistluspakett, mida luues on kujundajad saanud inspiratsiooni Põhjamaa looduse kargetest toonidest. Seetõttu leiab Harmony järgi kujundatud korteritest halle ja valgeid toone, mis loovad harmoonilise tausta omanäolise interjööri loomiseks.

Näiteks loovad valged liistud ja uksed kontraste seina ja põranda vahel ning sobivad rahulikku elukeskkonda armastavale inimesele.

Mitmekülgseid valikuid veelgi nõudlikumale maitsele pakub privaatne ja hubane Uus-Mustamäe Premium elamu, kus on võimalus valida juba viie erinäolise siseviimistluspaketi vahel.

Siin leidub meelepäraseid valikuid nii eheda ja funktsionaalse skandinaavia stiili austajatele, julgete ja isikupäraste kontrastidega eksperimenteerijatele kui ka ajatu klassika ja luksuslike aksessuaaride armastajatele. 

Uus-Mustamäe Premium elamu viimistluspakett St Peterburg.

Uute premium-klassi mugavusi pakkuvate kodude siseviimistluspakettides katavad põrandaid 1-lipiline naturaalne tammeparkett ning valikust ei puudu ka trendikas ja pilkupüüdev kalasaba muster.

Isikupäraseid nüansse ja mängulisi aktsente lisavad kodude sisekujundusse ka viimaseid trende jälgivad keraamilised plaadid. 

Uus-Mustamäe Premium elamu viimistluspakett Amsterdam.

Kõigi siseviimistluspakettide loomisel on lähtutud põhimõttest, et see annab koduomanikule küll lõuendi ja põhitoonid, kuid seejuures ka piisavalt vabad käed, et uus kodu värskete pintslitõmmetega täpselt enda näo ja maitse järgi kujundada.

Bonava blogi toob sinuni lood uutest kodudest, inspireerivad sisustusnipid ning jagab kasulikke nõuandeid mugava kodu valimiseks ja loomiseks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.