Bonava blogi

Sinu uus elukoht Pärnaõuel – ühes pealinna rahulikumas piirkonnas

Pärnaõuel saad nautida loodust, kultuuri ja aega oma perega.Foto: Bonava

Kuidas oleks elada Tallinna ühes rahulikumas piirkonnas, kus saad nautida loodust, kultuuri ja aega oma perega. Selline võimalus avaneb Pärnaõuel, kus on peagi sissekolimiseks valmimas täiesti uued kodud. 

Haaberstis, Rocca al Mare külje all asuv Pärnaõue naabruskond on ideaalne peredele. Lastele jagub tegevust aga uue kodu lähedal asuvatel mänguväljakutel. Koduse ja mõnusa miljöö loovad hoonete vahel kulgevad kõnniteed, kus perega rahulikult jalutamas käia. 

Pärnaõue on ideaalne koht, kus teha tutvust naabritega ja nendega koos aega veeta. Naabruskonnas saad nautida elu, korraldades naabrite ja tuttavatega piknikke, ühismänge, raamatuvahetus- või mänguasjavahetus laatasid lastele – valikuid jagub palju.  

Pärnaõue elanikke ootab tõeliselt rahulik ja kodune õhkkond, kus end mugavalt tunda.Foto: Bonava

Mõnusad kohad vaba aja veetmiseks

Suviseks vaba aja veetmiseks on kodu lähedal mitmeid võimalusi. Kergliiklusteid pidi pääsed kas jalutades või rattal kaunisse Kakumäe supelranda. Väikse lainetusega vesi on suhteliselt madal ning rand sobib hästi ka pisemate lastega peredele. Rannast leiad ka mitmeid aktiivseid tegevusi – seal on palliplatsid ja mänguväljakud lastele. 

Kodust ei jää kaugele ka Tallinna kõige uuem merendus- ja vabaajakeskus Haven Kakumäe, kus saad nautida kauneid õhtuid ja päikeseloojangut. Keskuses on mitmeid restorane, kus veeta kaaslasega üks tõeliselt romantiline õhtupoolik. 

Kultuur kodu lähedal

Kodust jalutuse või rattasõidu kaugusel asub ka Eesti Vabaõhumuuseum, kus jagub tegevust terveks päevaks. Muuseumis saab sõita hobukaarikuga, tutvuda meie esivanemate traditsioonidega või lihtsalt perega vana aja hõngulist piknikku pidada ja mõnusalt aega veeta. Suvisel hooajal toimub seal ka mitmeid kontserte ja üritusi, mistõttu tasub hoida silm peal ka Vabaõhumuuseumi kaval. 

Pärnaõue naabruskond on ideaalne peredele – lastele jagub tegevust uue kodu lähedal asuvatel mänguväljakutel.Foto: Katrin Press

Spordivõimalused looduses

Sinu uue kodu lähedal asuvad ka mitmed terviserajad, kus päevased sammud täis teha ja samal ajal loodust nautida. Kakumäe metsapargi terviserada kulgeb mööda Kakumäe randa ja pakub võimalust 700 meetri pikkuseks jalutuseks. Rajalt ei puudu ka virgestusala, kus saad teha erinevaid lihasharjutusi. Talvisel ajal võib leida metsapargi terviserajalt ka suuskadel kihutajaid – tegevust jagub igaks aastaajaks. 

Pärnaõue elanikke ootab tõeliselt rahulik ja kodune õhkkond, kus end mugavalt tunda. Tutvu peagi valmivate kodudega ja alusta oma uut elu Pärnaõuel. 

Bonava blogi toob sinuni lood uutest kodudest, inspireerivad sisustusnipid ning jagab kasulikke nõuandeid mugava kodu valimiseks ja loomiseks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.