Beyond Four Walls: uus Ferm Livingu tootekollektsioon

Taani armastatud sisustusbrändi Ferm Living kevade värskusest ja suve soojusest inspireeritud uus kevad-suve kollektsioon kutsub taasavastama heaolu, mida loob eluruumide hubasus.

Uute toodete läbivateks joonteks on loomulikud vormid, mis paljude toodete puhul valmivad käsitööna, esteetiliselt kaunid ja eristuvad siluetid ning looduslähedased materjalid, mida on meeldiv puudutada. Kõigi uudiste eesmärgiks on aidata kaasa kutsuvate ruumide loomisele, kus kõigil on hea olla.

ELKE Mööbel valis Ferm Livingu uudiste seast välja kümme põnevat toodet, mis erilisusega silma paistavad.

Ferm Livingu juba legendaarseks muutunud triibumustriga Ripple klaasidesari on saanud täiendust uue mattklaasi viimistlusega. Uus viimistlus on saadaval kõigi Ripple sarja toodete puhul..

Uues mattklaasi viimistluses Ripple sarja vahuveini pokaalid. Tootja: Ferm Living

Uus Hemi tugitool on kaasaegne versioon klassikalisest nn. safari-stiilis toolist. Skulpturaalne ja arhitektuurne lounge-tooli raam on valmistatud täispuidust, mis koos linasest riidest istmega pakub ajatut esteetikat.

Hemi tugitool. Tootja Ferm Living

Põnevate voolavate vormidega ja ebasümmeetrilise disainiga Evoke lillepotid on valmistatud fiiberkivist, mis muudavad selle ilmastikukindlaks, tänu millele saab lillepotte kasutada nii sise- kui ka välitingimustes.

Evoke lillepotid. Tootja Ferm Living

Väga õrna disainiga Dae põrandalamp on valmistatud metallist struktuurile pihustatud polümeerist, mis muudab valguse poolenisti läbikumavaks ja annab mahedat hajutatud valgust.

Dae põrandalamp. Tootja Ferm Living

Ruumisäästlik Bon on kolm-ühes-esikulahendus – Bon ühendab endas väga oskuslikult seinapeegli, riputusstange ja riiulite funktsioonid.

Bon kolm-ühes-esikulahendus. Tootja Ferm Living

Minimalistlik Stagger riiul on oma mõõtudele vaatamata väga funktsionaalne ja asjalik riiul. Antud Staggeri mudel sobib ideaalselt näiteks voodi kõrvale öökapi asendajaks.

Stagger riiul. Tootja Ferm Living

Kaasaskantav sangadega Strand istmepadi on suvehooajal ideaalne kaaslane – võta see kindlasti kaasa kõikidele piknikele, vabas õhus toimuvatele kontsertidele ja etendustele jms.

Strand istmepadi. Tootja Ferm Living

Kergete retromõjutustega väga mugav ümarate vormidega ja ilma käetugedeta Rico tool on osa laiemast Rico sarjast, kust leiab diivaneid, tugitoole ja järisid.

Rico tool. Tootja Ferm Living

Moodulitest koosnev Rouli välimööblisari on saanud inspiratsiooni merelainete liikumisest. Seljatoega ja ilma seljatoeta moodulist koosnevat sarja iseloomustavad ümarad vormid ja mugavus.

 Rouli välimööbel. Tootja Ferm Living

Arum juhtmevabad valgustid käivad oma disainilt Arum-sarja valgustitega ühte sammu, kus tugevam ja robustsem jalg tasakaalustab elegantselt õhulist lehekujulist kuplit. Üleni metallist valgustid on valikus viies värvitoonis.

Juhtmevabad Arum valgustid. Tootja Ferm Living

Ferm Livingu laia tootevalikuga saad tutvuda ELKE Mööbli Järve Tornide sisustussalongis (Järve 2, Tallinn) ja e-poes.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.