Elke Mööbli blogi

Inspiratsiooni kodu ehtimiseks: need on jõuluaja kõige ägedamad aksessuaarid

Kodu kaunistamine jõuludeks on tihtipeale nagu kohtumine vanade sõpradega – paljud kaunistused on meiega koos olnud juba aastaid (kui mitte aastakümneid) ja nende karbist väljavõtmine toob meelde ka koosveedetud pühad.

Kui sel aastal tahaks vanemate kaunistuste kõrvale juurde lisada ka midagi uut, tasub uudistada ELKE Mööbli valikut, kust leiab laia valiku mitmesuguseid jõuluaksessuaare – jõuluehteid, pühadeteemalisi lauamatte ja klaasialuseid, suuremaid ja väiksemaid küünlajalgu, kauneid küünlaid ja lõhnaküünlaid ning palju-palju muud.

Jõuluaksessuaaride seas on toredaks leiuks mitmevärviline Shay jõulusokk ferm LIVINGult, mida saab kasutada kaunistusena või sussi asemel päkapikkude kinkide jaoks.

Foto: Shay jõulusokk. Tootja ferm LIVING

Sel aastal on väga populaarne meisterdada kaunis riputatav jõulupärg. Selle teeb lihtsamaks kolmest rõngast koosnev Deco Frames kaunistus ferm LIVINGult, mida saab kasutada mitmeti – riputada iga kaunistatud rõngas eraldi või kasutada ühe kaunistusena.

Kui sel aastal on aeg vana kuusejalg väljateenitud pensionile saata, leiab uue ferm LIVINGu valikust – metallist kuusejalg on saadaval trendikas hallis, aga ka klassikalise mustana ja messingviimistluses. Sama tootja valikust leiab ka mitmes värvitoonis Star kuusevaiba.

Foto: Kuusejalg ja Star kuusevaip. Tootja ferm LIVING

Tähekujuline kuusetipu kaunistus ferm LIVINGult muudab jõulupuu täiuslikuks.

Foto: Brass Christmas Tree Top Star tipukaunistus. Tootja ferm LIVING

Kuusele leiab ferm LIVINGu toodete seast armsad Kopenhaageni sümboleid tähistavad tikitud kaunistused, mis on väga värskendavaks alternatiiviks traditsioonilistele kuusemunadele. Valikusse kuuluvad näiteks merineitsi, luik, jalgratas, kuningalossi valvur, kringel ja mitmed teised kaunistused.

Foto: Kopenhaageni sarja tikitud kaunistused. Tootja ferm LIVING

Pühademeeleolu tasub luua ka söögilauale. Seda saab kergelt teha näiteks LIND DNA pühadekollektsiooni kuuluvate lumehelbekujuliste lauamattide ja klaasialustega.

Foto: Nahast Snowflake lauamatid ja klaasialused. Tootja LIND DNA

Ka küünlajalgade valik on sel aastal väga rikkalik – toodete seast leiab sobivaid nii suuremate küünalde kui ka teeküünalde jaoks. Ajatult mõjub näiteks marmorist Bow küünlajalg ferm LIVINGult, mis on pilgupüüdjaks nii söögilaual, kummutil kui ka aknalaual.

Foto: Bow küünlajalg ja Duo küünlad. Tootja ferm LIVING

Suuremate küünlajalgade seast leiab metallist Open Candelabra küünlajala Muutolt, mis mõjub ühtmoodi elegantselt ja tagasihoidlikult.

Foto: Open Candelabra küünlajalad. Tootja Muuto

Väljapeetust õhkub Menu Duca küünlajalgadest, mille kõrgust saab reguleerida. Eriti efektselt mõjuvad Duca alused mitmekesi koos.

Foto: Duca küünlajalad. Toota Menu

ferm LIVINGu Balance on ühele küünlale mõeldud kaunis küünlajalg, millele lisab isikupära geomeetriliste kujundite oskuslik kasutamine. Samasse sarja kuulub ka teeküünlale mõeldud versioon.

Foto: Balance küünlahoidjad ja Brass Extinguisher küünalde kustutaja. Tootja ferm LIVING

Teeküünalde eelistajatele on põnevaks tooteks kahest küünlaalusest koosnev Curve teeküünlahoidjate komplekt LIND DNAlt. Toode on kaetud nahaga ja on varustatud peidetud magnetiga. Tänu sellele saab küünlaaluseid omavahel ühendada ja luua seeläbi omanäolisi kombinatsioone.

Foto: Curve teeküünlahoidjad. Tootja LIND DNA

Küünlahoidja võib olla ka riputatav – just nagu Hanging Deco ferm LIVINGult, mis on valikus ovaalsena ja ümmargusena. Mõlemad versioonid on valikus mustas värvitoonis, kuid neile, kes soovivad tuua ruumi rohkem pidulikkust, tasub eelistada toote messingviimistluses versioone.

Foto: Hanging Deco riputatavad teeküünlahoidjad. Tootja ferm LIVING

Ilusate küünlajalgade kasutamisel ei tasu tähelepanuta jätta ka küünlaid. HAY valikust leiab spiraalsed, keerdus ja koonusekujulised küünlad, mille disain ja lai värvivalik teevad neist kaunid sisustusaksessuaarid.

Foto: Spiraalsed, keerdus ja koonusekujulised küünlad. Tootja HAY

Kaunid kahevärvilised Duo küünlad ferm LIVINGult mõjuvad väga efektselt ja isikupäraselt. Valida saab mitme värvitooni vahel.

Foto: Duo küünlad. Tootja ferm LIVING

Palmivahast Uno küünlad ferm LIVINGult on küll ühevärvilised, kuid siiski mitte päris – palmivaha annab küünaldele säbrulise tekstuuri.

Foto: Uno küünlad. Tootja ferm LIVING

Kes aga eelistab pigem lõhnaküünlaid, see leiab palju huvipakkuvat Design Lettersi valikust.

Foto: Lõhnaküünalde valik. Tootja Design Letters

Kui sul on oma lemmik eeterlik õli, leiad ELKE Mööbli valikust miniatuurset ahju meenutava keraamilise HAY Chim Chim küünlaga õlipõleti.

Foto: Chim Chim õlipõleti. Tootja HAY

Lisaks stiilsele jõulutoodete valikule leiad ELKE Mööbli e-poest ja sisustussalongist palju kingiideid suurtele ja väikestele disainiaustajatele, seal hulgas ELKE Mööbli kinkekaarte.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.