Elke Mööbli blogi

Jõuluootuse stiilsete küünlajalgade TOP 7

Advendiaeg annab võimaluse muuta kodu küünlavalgusega tõeliselt hyggeks. ELKE Mööbli sisustussalongi riiulid ja e-pood on jõuluootuses täitunud suuremate ja väiksemate küünlajalgadega, mille seast leiab oma uue lemmiku nii minimalistliku disaini austaja kui ka 

Ühele küünlale mõeldud küünlajalgadest on põneva uudisena HAY toonud selleks hooajaks müügile toonud Belgia disaineriteduo Muller van Severini loodud Arcs küünlajalad, mis koosnevad justkui metallist kokkuvolditud kaartest. Kauni siluetiga Arcs on valikus erksates värvides suuremas ja väiksemas suuruses

Arcs küünlajalad. Tootja: HAY

Geomeetriliste kujunditega mängivad ka ferm LIVINGu Balance küünlajalad, mis on valikus mitmes värvitoonis ja ka teeküünlale mõeldud versioonis

Balance küünlajald, Duo küünlad ja küünlakustutaja. Tooja: ferm LIVING

HAY Kutter küünlajala sale ovaalne kuju jätab täpselt piisavalt ruumi teeküünlale ja tavalisele küünlale nii, et saate neid koos ühel küünlajalal põletada.

Kutter küünlajalg ja Spiral küünal. Tootja: HAY

Üksikule küünlale on mõeldud ka täies ulatuses taaskasutatud metallist valminud Hoy küünlajalg ferm LIVINGult, mis on disainilt küll lihtne, kuid tänu oma kõrgusele saab Hoyst kindlasti pilgupüüdja. 

Hoy küünlajalg koos Duo küünlaga. Tootja ferm LIVING

Mitmele küünlale mõeldud küünlajalgadest on ferm LIVINGu Bowl küünlajalg ühtaegu dekoratiivne ja ka väga mitmekülgne – kui küünlad ei põle, saab küünlajala kaussi kasutada vajalike pisiesemete hoiustamiseks või dekoratiivsete aksessuaaride esitlemiseks.

Bowl küünlajalg ja Uno küünlad. Tootja: ferm LIVING

Kes armastab sisustusaksessuaarides geomeetrilisi jooni, leiab ferm LIVINGu Avant küünlajalas uue lemmiku. Kolme küünlapesaga küünlajalast, kus tasakaalukunst on viidud uutesse kõrgustesse, õhkub modernsust ja ajatust.

Avant küünlajalg ja Uno küünlad / ferm LIVING

Kui otsid sobivat küünlajalga paljudele küünaldele, on silmatorkava disainiga The More The Merrier küünlajalg Muutolt see õige. Küünlajalg koosneb kummist küünlahoidjatest, mida saab vastavalt enda äranägemisele terasest raami külge kinnitada. Selliselt saab küünlajala just soovitud kõrgusesse ja laiusesse ehitada. Komplekti kuulub seitse küünlapesa ja kuus ühendajat, mis võimaldavad oma disainioskuseid täiel määral tööle panna. 

The More The Merrier küünlajalg. Tootja: Muuto

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.