Head Solutionsi blogi

Eesti vanim lukulahendusi pakkuv ettevõte kasvas oma nimest välja

Kolmekümne tegutsemisaastaga on muutunud palju, mistõttu on nimevahetus loogiline jätk.Foto: Head Solutions

Kui LukuExperdi nime mainitakse, kangastuvad silme ette lukukauplused, -süsteemid ja sellega seonduvad küsimused. Tegelikult ei piirdu LukuExperdi haare juba ammu lihtsa lukuäriga, vaid kesksel kohal on jätkusuutlike ja targalt toimivate terviklahenduste pakkumine nii era- kui äriklientidele.

30 tegutsemisaasta jooksul on LukuExpert otsinud teid uute ja kaasaegsete lahenduste poole. Nii ongi tänaseks LukuExpert oma uute toodete ja teenustega sellest nimest välja kasvanud.

Vaadates ajas tagasi, võib LukuExperdi pika teekonna jaotada kolmeks osaks. Esimesed kaks osa jäävad minevikku. 1992. aastal asutati Arafea AS, mis tegutses Luku- ja võtmeäri nime all, ning 1999. aastal sai Luku- ja võtmeärist LukuExpert. Seega LukuExpert ei olnud nimi, millega 30 aastat tagasi taasiseseisvunud Eestis inimeste ette tuldi. 

Kolmanda sammuna koondab LukuExpert oma tegevused Head Solutions nime alla. Head Solutions on targalt toimiv tervik, mis ühendab LukuExperdist 30 aastaga välja kasvanud valdkonnad: lukud ja läbipääsulahendused, elektriautode laadimine ning kaasaegne hoonehaldus.

Lisaks tänastele LukuExperdi poolt pakutavatele luku- ja läbipääsulahendustele pakub Head Solutions ka elektriauto laadimislahendusi ning tulevikus järjest uusi arendatavaid teenuseid hoone efektiivsemaks haldamiseks.

Kuigi brändinimi muutub, jätkavad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Viljandis asuvad LukuExperdi kauplused sama, seni tuntud nime all ka edaspidi. 

Head Solutions – targalt toimiv tervik

Alates 20. oktoobrist 2022 on Luku-Expert OÜ ärinimi Head Solutions Group OÜ. 

Head Solutions teenused jagunevad kolmeks valdkonnaks:

  • Head Access – turvaliste ja efektiivsete luku- ja läbipääsusüsteemide loomine, paigaldus ja haldamine. Spetsialistid aitavad leida sobivaid lahendusi kõigile, alustades era- ja kortermajadest ning lõpetades haiglate, lennujaamade ja ärihoonetega.
    Access valdkonna alla kuuluvad ka LukuExpert esindused, mis asuvad eri linnades ja mida kõik tunnevad LukuExperdi kaupluste nime all, sama nime kannavad need ka edaspidi.
  • Head Mobility – siia on koondatud kõik elektriautode laadimissüsteemidega seonduv. Nõu saab küsida nii eraisik kui ka äriettevõtte või korteriühistu esindaja.
  • Head Facility – kõik, mida on vaja teada targa hoone halduse kohta. Koostöös asjatundjatega saame tagada hoone energiaefektiivsuse ja kvaliteetse sisekliima.

Head Solutionsi eesmärgid on tulevikku vaatavad ning seatud Euroopa roheplaanidega vastavusse. See ei tähenda, et ettevõte mõtleks vaid rohepöördest – eesmärgiks on arendada intelligentset ning jätkusuutlikku elu- ja töökeskkonda, mille lisaväärtuseks on vähendada ettevõtluse jalajälge laiemalt.

Head Solutions seisab parema elukeskkonna eest, mida iseloomustavad turvalisus, energiasäästlikkus ja kvaliteetne elukeskkond.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.