Head Solutionsi blogi

Kuller ukse taga, aga sind pole kodus? Paljud on probleemi lahendanud nii.

Nutiluku ja kaamera sümbioosi olemasolul saad kulleri kaubaga tuppas lasta ka siis, kui sind ennast kodus pole.Foto: Shutterstock

Tellisid veebipoest pidulikuks õhtusöögiks suurema koguse toitu, aga ootamatult tuli kodust ära minna just enne kulleri saabumist. Kas õhtu on rikutud või peab mõnusa olengu päästmiseks ikkagi ise poodi minema? Vastus on, et ei pea ja paanikaks pole põhjust. Üks nutikas lahendus aitab.

Ära stressa, nutikas ja lihtne kodune ökosüsteem ajab pakisaamise sinu eest korda

Mugavus on kindlasti üks põhjus, miks inimesed internetist kaupu tellivad. Nüüd on vaja vähemalt sama mugav süsteem luua ka kaubandusahela lõppu ehk leida toimiv süsteem, kuidas kaup kätte saada, ilma et peaksid kulleri saabudes töölt koju jooksma, või siis tuuakse suvila jaoks tellitud kaup otse sinna, kuhu vaja.

Tark lahendus on luua kombinatsioon nutilukust ja valvekaamerast, mille abil näed kohe, kes ukse taga ootab ning saad ta vajadusel tuppa lasta.

Ukse distantsilt avamine tähendab, et ei pea oma pooleli olevaid tegemisi sinnapaika jätma, vaid saad lasta kulleril kauba esikusse jätta. Ja saad seda teha ükskõik millises maailma otsas viibides. Nii ei pea kartma, et ukse taha jäetud pakk võiks võõraste silmapaaride alla sattuda või vihma käes märjaks saada.

Nutilukul on veel üks lisafunktsioon. Nimelt ei ole vaja paigaldada eraldi uksekella. Piisab sellest, kui ukse taga ootav külaline katsub ukselukku ning telefonile tuleb teavitus, et keegi soovib sisse saada.

Valvekaamera lisab täiendavat turvatunnet

Kui nutilukuga lahendad ühe probleemi ning saad külalise ka eemal viibides sisse lasta, siis kuidas veenduda, et ukse taga ootab õige inimene? Siin on parimaks lahenduseks valvekaamera paigaldamine. Ja kaamera tasub panna nii tuppa kui ka välisukse taha.

Välja kaamera paigaldamine on kõigile arusaadav – nii saab veenduda, et ukse taga ootab tõesti kuller, kes soovib pakki kohale toimetada. 

Aga ka esikusse tasub kaamera paigalda – siis saad olla kindel, et sisseastuv kuller piirdub paki kohaletoimetamisega ega “satu” omapäi liiga kaugele uitama.

Nutiluku ja valvekaamera kombinatsiooni abil saab luua uue ja mugava ökosüsteemi, millega muudad kulleriga kauba kättetoimetamise enda jaoks veel mugavamaks, ilma et teeksid järeleandmisi oma kodu turvalisuses.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.