G4S blogi

G4Si Väikevalve: kiire ja lihtne kaitse varguse ja tuleohu vastu

Pilt on illustratiivne.Foto: Shutterstock

Kui karantiini tõttu suvilasse ei pääse või töötajad igapäevaselt kontoris kohal ei käi, on kaitset tulekahjude ja sissemurdmiste ärahoidmiseks ning lahendusi ohuolukordade kiireks avastamiseks varasemast veelgi enam vaja. 

Missugune on valik, kui vaja läheb kiiret ja lihtsat lahendust varguste ja tuleohu vastu?

Väikevalve väiksemate vajaduste puhul

Paljud ettevõtted on pidanud oma äri eriolukorras ajutiselt sulgema. See aga ei tähenda, et iseenda või ettevõtte vara võiks saatuse hooleks jätta.

Kuna praeguses olukorras turvatehnikuid oma äripinnale valveseadmeid paigaldama pigem ei soovita, siis otsitakse kiireid ja lihtsaid lahendusi ruumide valvesse panekuks, et ohu korral saaks turvaettevõte kiirelt reageerida.

G4S-i kommunikatsioonijuht Reimo Raja suunab, et üks võimalus ettevõtte või iseenda varal silma peal hoida on G4S-i Väikevalve.

See sobib, nagu nimigi ütleb, väiksema valve vajadusega objektile – ettevõtetest väiksematele büroodele, kauplustele ja kioskitele, aga ka ilusalongidele, toitlustusettevõtted jne. Ning muidugi maakodusse, suvilasse või mujale, kus ise iga päev ei viibita.

Lihtne paigaldada ning kasutada

Väikevalve saadetakse kliendile kontaktivabalt pakiautomaadiga. Selle paigaldamine aga on nii lihtne, et hakkama peaks saama igaüks.

Valve sisse- ja väljalülitamine toimub mobiiltelefoniga. Teenus töötab nii nuti- kui ka nuputelefoniga, seda on lihtne kasutada ja ühes seadmes on koos kõik vajalik. Lisaks saab juurde saab tellida suitsuanduri, mis pakub kaitset tulekahju eest.

Kuna Väikevalve toimib üle mobiilsidevõrgu, on teenuse toimimiseks vajalik Telia levi olemasolu kohas, kuhu Väikevalve paigaldatakse.

Lähemalt saad G4S-i väikevalve kohta lugeda siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.