G4S blogi

Koduvalve kalkulaator: Mugav ja lihtne viis valvesüsteemi valimiseks ja selle maksumuse nägemiseks

Koduvalve on kõige kindlam ja mugavam lahendus oma kodu turvalisuse tõstmiseks, olgu tegu korteri, eramu või suvilaga.

Seda, milline lahendus just sinu kodule sobida võiks ning palju selle eest maksta tuleks, saab täna vaadata kerge vaevaga ilma arvuti või nutiseadme tagant lahkumata.

Koduvalvet valima asudes tuleks kõigepealt muidugi mõelda, mis on valvesüsteemi eesmärk ning milliseid alasid peaks alarmsüsteem katma. G4Si koduvalve kalkulaatori abil on võimalik endale väga lihtsalt ja kiiresti selgeks teha, milline variant sulle sobib ja kui palju selle eest kuus maksta tuleb.

Kalkulaatori lehel on välja toodud nii valvepaketid kui ka turvaseadmed, mis valvesüsteemiga kaasnevad. Seadmete osas saab inimene ise otsustada, milliseid seadmeid ja kui palju ta paigaldada soovib. Näiteks eelistavad väiksemate koduloomadega kliendid tõenäoliselt loomakindlat liikumisandurit, samas kui gaasiküttega omanikel on mõistlik paigaldada koduvalvega gaasiandur.

Selge ülevaade kõikidest kuludest

Seadmete eest saab tasuda pikema perioodi vältel kuumaksuga või osta need kohe välja. Kalkulaator teeb hinnavahede ja kuumaksete hindamise mugavaks ja samuti on lehel selgelt välja toodud, mille eest inimene täpselt maksma hakkab.

Kõige levinum ja kindlam on mõistagi valida G4S koduvalve täisteenus, mis hõlmab häire korral patrullekipaaži kohaletulekut ning millega kaasneb G4Si turvagarantii. Garantii seisneb selles, et kui G4S ei suuda kodu kaitsmiseks piisavalt kiiresti reageerida, hüvitatakse kliendile omavastutuse ja lisatingimusteta vargusest tekkinud kahjud.

Kui klient soovib enne sobiva valvelahenduse välja valimist pidada nõu spetsialistiga, saab samal lehel selle kohta soovi avaldada. Peale kontaktandmete sisestamist võetakse G4Si poolt inimesega ühendust ja leitakse koos lahendus, mis kodu turvalisuse tagab.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.