G4S blogi

Ülevaade: mida koduvalve sulle tegelikult annab?

Foto: Shutterstock

Koduuksel peab kindlasti ees olema väärt lukk. Kuid lisaks sellele on mõistlik mõelda ka turvaettevõttega koduvalveteenuse lepingu sõlmimisele. Loe, mida G4S-i koduvalve pakub lisaks sellele, et kaitseb vandaalitsemise ja varaste eest.

Turvateenus võib päästa elu

Koduvalve teenuse hind algab G4S-is 23 eurost kuus. Selle raha eest hoitakse juhtimiskeskuses ööpäevaringselt kodu valve all ning häire korral sõidab vajadusel kohe välja patrull, kes omanikku olukorrast teavitab ja ka politsei või päästeteenistuse välja kutsub, kui see tarvilik on.

Kui häire on tekitatud kogemata, saab selle minuti jooksul salasõna abiga tühistada.

Liikumis- ja klaasipurunemisandurid, sireenid, soovi korral võimalus vaadata kodus toimuvat arvutist või nutitelefonist ning teadmine, et häire peale kohale sõitnud turvamehed aitavad talitseda pikanäpumehi, annavad meelerahu ja turvatunde.

Kuid tegelikult võib koduvalve olemasolu lisaks vargusele aidata ära hoida ka suure rahalise kahju või lausa elu.

Turvateenus kaitseb ka veeõnnetuse ja tulekahju eest

Turvafirmaga sõlmitud koduvalveteenuse leping ei paku kaitset vaid pikanäpumeeste eest. See annab koduomanikule võimaluse tegutseda operatiivselt ka siis, kui näiteks veetoru lõhkeb või hoopis punane kukk lahti pääseb.

Turvasüsteemiga saab nimelt ühendada nii veelekke- kui gaasianduri, samuti suitsu- või vinguanduri.

See tähendab, et kui kodus peaks mõni boiler või veetoru tilkuma hakkama, gaas lekkima või tulekahju puhkema, edastavad andurid teate turvafirma häirekeskusesse. Sealt võetakse ühendust koduomanikuga ning kiire tegutsemise korral saab suurema kahju ära hoida. Või mõnikord lausa elu päästa.

Valvesüsteemi küljes olev suitsu- ja vinguandur on valves ööpäevaringselt. Ja tasub märkimist, et G4S-il on üle Eesti 70 patrulli ning keskmine häire peale kohalejõudmise aeg seitse minutit.

Koduvalve pakub ka mugavust

Lisaks turvalisusele pakub koduvalve ka mugavat äraolemist. Valvega saab nimelt liita ka mõningaid mugavusteenuseid, nagu näiteks kütte- ja temperatuuriandurid, väravate avamine jms.

Lemmiklooma omanik saab kodu valvamiseks valida loomakindlad liikumisadurid. Sellise valiku puhul saab valvet kasutada ka siis, kui pererahvas on kodust ära ja loom kodus omapead. Lemmiku liikumine ei tekita andurites nimelt häiret ja lahkudes saab kodu rahumeeli valvesse panna. 

Oma vajadustele vastava Koduvalvepaketi hinna saad kalkuleerida G4Si hinnakalkulaatoriga siin.

Küsi Koduvalve pakkumist enne juunit ning saad liitudes kingituseks elektritõukeratta. Pakkumise võtmine ei kohusta Sind liituma, kuid garanteerib, et liitumise korral saad kingituse.

Lisaks meelerahule saad G4S-i Koduvalve täis- ja kombineeritud teenusega kaasa turvagarantii.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.