G4S blogi

Uuendus turvaseadmete turul: Amazon tegi lendava koduse valvekaamera

Foto:Ring.

Amazoni turvakaamerate seeria sai hiljaaegu täiendust ringilendava kaameradrooniga, mida hakatakse tarnima alates järgmisest aastast, vahendab CNET.

Amazoni alla kuulva ettevõtte Ring poolt toodetud seadeldis saab nimeks Always Home Cam ning see hakkab lendama vastavalt omaniku ettemääratud trajektoorile. Lennuandmed salvestatakse ning selleläbi on drooni võimalik justkui korralikult lendama õpetada.

Kaamerapilti saab jälgida läbi Ringi rakenduse. Drooni kaamera pakub ka reaalajas HD-pilti, mida edastatakse kuni 5 minutit. Kogu tehnika laadimine võtab see-eest aega umbes tunnikese.

Firma esindajate sõnul panustati Always Home Cami arendusel puhtalt eesmärgipärasusele. Kui valvatavas piirkonnas peaks midagi toimuma, siis suudab droon selle ajaga sündmuskohale lennata ning omanikku juba teavitada.

Drooni saab ühildada ka Ringi enda poolt loodud alarmsüsteemiga. Kui alarm läheb tööle, lahkub kaamera oma pesast ning hakkab ringi uudistama.

Privaatsuseesmärkidel on dokkinud drooni kaamera alati peidus ning see hakkab salvestama vaid siis, kui tal on põhjust lendama minna.

Kaameral on ka uudne takistuste vältimise moodul, mis lubab tal trajektoorile ootamatult etteilmunud asjade eest eemale põigelda. Kusjuures sellest antakse omanikule teada, et trajektooril oli segaja.

Drooni hinnad algavad hetkel USA-s alates 250 dollarist.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.