If Kindlustuse blogi

If: laiendame kindlustuskaitset kodukontoritele

Olukorras, kus paljude ettevõtete töötajad on kolinud kodukontoritesse ja võtnud kaasa kontoritehnika, võib eeldada, et seadmetega juhtub õnnetusi senisest sagedamini.

If Kindlustus laiendas kontorites kehtinud kindlustuskaitse ka kodukontoritele.

If Kindlustuse ettevõtete varakindlustuse tootejuhi Risto Sondla sõnul näitab statistika, et ettevõtete varakindlustuse kahjudest on iga kümnes seotud kontoritehnikaga.

„Uus olukord esitab meile ka uusi väljakutseid, seega võime selles vallas näha veelgi suuremaid kahjusid. Inimesed töötavad kodukontoris tavapärasest erinevates tingimustes. Näiteks võib kodus ehk kergemini sülearvuti peale sattuda toit või jook, mõnda seadet võib kogemata kahjustada laps või lemmikloom.

Et inimesed saaksid rahulikult kodus töötada ja ettevõtte kontoritehnika oleks ka uutes oludes endiselt kaitse all, laiendas If Kindlustus kindlustatud kontoritehnika kaitset ka väljapoole kontorit, kusjuures lisatasu me selle eest ei küsi,“ selgitas Sondla.

Laiendatud kindlustuskoha lisatingimus kehtib kõigile Ifi praegustele ja uutele klientidele seni, kui Eesti Vabariigi valitsus ametlikult teatab eriolukorra lõpetamisest.

If on Põhjamaade juhtiv kahjukindlustusselts, kellel on Põhjamaades ja Baltikumis kokku üle 3,6 miljoni kliendi.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.