If Kindlustuse blogi

Kas minu asjad on kindlustatud ka reisil olles?

If kindlustus aitab säilitada meelerahu ka reisil olles.Foto: Shutterstock

Suvi on puhkuste aeg, kus nii mõnigi võtab ette reisi kodumaalt välja. Kui retkel kaasas oleva varaga peaks midagi juhtuma, siis kas kindlustus tuleb appi ja hüvitab kaotsi läinud summa? Teeme selgeks.

Meelerahu tagatud

23aastane Heli käis mõni aeg tagasi Barcelonas puhkamas ning jäi linna kõige rahvarohkemal La Rambla tänava ilma enda tahvelarvutist. Pikanäpumehed olid nii nobedad, et krabasid selle naise kotist täiesti märkamatult. Kuna Helil kindlustust ei olnud, siis oli rahaline kahju üsna suur.

Ifi kodukindlustusega saad säilitada meelerahu ka reisil olles. Kui juhtub, et rahvamasside seas langeb pikanäpumeeste saagiks hinnaline nutitelefon või matkal läheb katki sinu jalgratas, ei pea rahalise poole pärast muretsema. Kõik sinuga kaasas olevad asjad on Ifi kodukindlustuse koguriskipaketiga Euroopa Liidus kuni 1000 € ulatuses kaitstud.

“Selliste olukordadega puutume kokku igapäevaselt,” sõnas If Kindlustuse varakidlustuse tootejuht Veiko Sepp. “Enamikel juhtudel mahub kaotatud eseme väärtus ka 1000 euro sisse”.

Rohkem infot kodukindlustuse ja selle tingimuste kohta saad lugeda If Kindlustuse veebilehelt. Kui soovid küsida nõu klienditeenindajalt, võta julgelt ühendust telefoni teel, helistades numbril 777 1211.

If on Põhjamaade juhtiv kahjukindlustusselts, kellel on Põhjamaades ja Baltikumis kokku üle 3,6 miljoni kliendi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.