If Kindlustuse blogi

Lemmikloom ajas teleka maha ja laps lõhkus telefoni. Kas kindlustus aitab?

Lapsed võivad täiesti pahaaimamatult teinekord hinnalise telefoni katki teha.Foto: Shutterstock

Lapsed on meie elu õied ning lemmikloomad on toredad ja truud kaaslased, kes oma peremeest jäägitult armastavad. Ent ometi võivad nii lapsed kui lemmikloomad rõõmuhetkede vahele pakkuda ka parasjagu närvikõdi. Olgu selleks hinnalise diivani rikkumine või teleri aluselt maha lükkamine. Mida sellistes olukordades teha?

Kindel on see, et endast liigselt välja ei tasu minna. Kui lapsega on kõik korras, siis on ju tegelikult kõik muu ka hästi. Kui juhtub, et laps on tõesti hinnalise teleri suutnud pahaaimamatult maha lükata ning see puruneb, siis on suureks abimeheks kodukindlustuse olemasolu. 

If Kindlustuse varakindlustuse tootejuhi Veiko Sepa sõnul kaitseb sobiv kindlustus ka lemmikloomade põhjustatud õnnetuste vastu ja see on klientide poolt väga hinnatud. “Selleks tasub võtta koguriskikindlustus,” soovitab Sepp. 

Kui näiteks lemmikloom või laps rikub diivani seina või kodutehnika, siis koguriskipaketis on see 3000 euro ulatuses kaitse all. Samamoodi saab kindlustus aidata juhtudel, kui laps pillab kogemata maha mobiiltelefoni või tahvelarvuti, kust ta parasjagu multikaid vaatab.

Oma kodu kindlustades tasub valida parim võimalik kaitse. Koguriskipaketti kuuluvad ka näiteks kolmandate isikute põhjustatud kahjud, mis on omavastutuseta.

Enne lepingu sõlmimist tuleks tähelepanelikult tutvuda pakutavate kaitsetega. Lisainformatsiooni on võimalik küsida ka Ifi kindlustustelefonilt, helistades numbril 777 1211. Oma kodu kindlustamise hinda saad arvutada siit.

If on Põhjamaade juhtiv kahjukindlustusselts, kellel on Põhjamaades ja Baltikumis kokku üle 3,6 miljoni kliendi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.