If Kindlustuse blogi

Lemmikloomakindlustus sai lisa: millised uued kaitsed sellega kaasnesid?

Uus lemmikloomakindlustus on parem ja paindlikum kui kunagi varem.Shutterstock

Ifi lemmikloomakindlustus sai hiljuti värske ilme, et pakkuda loomaomanikele veelgi suuremat kaitset võimalike ootamatuste eest. Millest muudatused tingitud olid ning mida need endaga kaasa toovad, räägib If Kindlustuse varakindlustuse tootejuht Veiko Sepp.

Kolm olulist põhjust

Veiko Sepa sõnul oli lemmikloomakindlustuse tingimuste muutmisel kaks kolm peamist põhjust. “Esiteks soovisime kliendile pakkuda paremat kindlustuskogemust ja anda võimaluse erinevate kindlustuslahenduste vahel valida. Teiseks võtsime arvesse klientide antud tagasisidet ja laiendasime kindlustuskaitset. Kolmandaks motivaatoriks oli soov muuta toode veelgi paremaks ja kliendikesksemaks,” märkis ta.

Kui varasemalt kehtis kõigile kindlustajatele üks ja sama pakett, siis nüüd on lemmikloomakindlustus paindlikum kui kunagi varem. “Kõige suurem muudatus on ilmselt see, et nüüd saab klient valida kolme kindlustuspaketi vahel ja osta just selle, mis on hinna ja kaitseulatuse poolest kõige sobilikum,” ütles Sepp.

Uued kindlustuspaketid kannavad nime LemmikSuperlemmik ja Superlemmik+, mille seast omanik saab teha sobivaima valiku näiteks kehtivuspiirkonda või hüvitamisele kuuluvate ravikulude summat silmas pidades.

Lisandusid ka hambaravi kulud

Üheks väga oluliseks muudatuseks on hambaravi kulude lisandumine kindlustuskaitsete sekka, mis kuulub nüüdsest Superlemmik+ paketti. “Samuti muutsime suuremaks osade kindlustuskaitsete hüvitislimiite – näiteks on vastutuskindlustuse maksimumlimiit juba 10 000 eurot,” lisas Veiko Sepp.

Ühtlasi saab nüüd valida sobivaima kindluskaitse piirkonna. “Kõige laiemas paketis hüvitame nüüdsest kahju, sh lemmiklooma ravimiseks tehtud kulud Euroopa Liidu territooriumil,” sõnas varakindlustuse tootejuht.

Tutvu uuenenud If lemmikloomakindlustuse pakettidega siin.

If on Põhjamaade juhtiv kahjukindlustusselts, kellel on Põhjamaades ja Baltikumis kokku üle 3,6 miljoni kliendi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.