If Kindlustuse blogi

Mida teha, kui ei saa keset ööd koju sisse?

Mõnikord võib juhtuda, et öötundidel koju tulles ootab ees erakordselt halb üllatus: kodu välisuks keeldub avanemast või on hoopis võtmed kaotsi läinud. Mida sellises olukorras ette võtta?

Koduabi töötab ööpäevaringselt

Kui koduuks ei avane, aitab mure lahendada 24/7 töötav If Kindlustuse Koduabi teenus, mis kehtib, kui see on kindlustuspoliisile märgitud. Ifi kodukindlustuse pakettidega saab tutvuda siin.

Et murele lahendus leida, tuleks helistada telefoninumbril 777 1211 ning seejärel saadetakse kohapeale juba ekspert, kes rikkis luku välja vahetab ning omanikule taas koduukse avab.

Pole sugugi harv juhus

Kui esmapilgul võib selline olukord paista pigem üsna harva esineva juhtumina, siis tegelikult juhtub ukselukkude ja võtmetega äpardusi üpris palju, moodustades Koduabi pöördumiste arvust lausa kolmandiku.

Koguni 33% möödunud aastal Koduabi poole pöördutud juhtumitest olid seotud lukuabi vajadusega. Mõistagi lähevad lukud rikki või võtmed kaotsi ka öisel ajal, seega saab koduomanik vajadusel murele lahenduse ka keset ööd või varastel hommikutundidel.

If on Põhjamaade juhtiv kahjukindlustusselts, kellel on Põhjamaades ja Baltikumis kokku üle 3,6 miljoni kliendi.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.