If Kindlustuse blogi

Millised on kolm levinumat müüti kodukindlustuse kohta?

Foto:Shutterstock.

Kodukindlustuse teema ning selle spektri laius hõlmavad endas meeletult palju informatsiooni, mispärast tekivad iseenesestmõistetavalt sinna juurde mõningad nüansid, mida ei pruugita teada.

Kodukindlustust ostes teeb klient valiku, mille vastu oma kodu kaitsta. Tänased kindlustuslahendused kaitsevad kodu väga erinevate riskide vastu. Üldine kodukindlustuse põhimõte on, et kaitse all on kõik, mis kindlustustingimustes ei ole toodud välja välistusena.

Kodu on mõistlik kindlustada olenemata sellest, kui suur või kallis on kodu. Kindlustada saab kasvõi 10 ruutmeetri suurust korterit. Kahjujuhtum võib aset leida nii väikeses korteris kui ka suures elumajas, mistõttu ei tohiks mõelda, et kindlustus on vaid suuremate elamute jaoks.

Konkurents kindlustusturul on tihe, mistõttu pakuvad kindlustusseltsid ühe paremaid lahendusi väga mõistliku hinna eest. Paljud kindlustusandjad teevad ka mitmeid kordi aastas kampaaniapakkumisi, mis muudavad kindlustamise veelgi atraktiivsemaks ja soodsamaks.
Näiteks on praegu If Kindlustuses kampaania, kus kodukindlustuse esimese kahjujuhtumi korral on kliendi jaoks omavastutus 0 eurot.

If on Põhjamaade juhtiv kahjukindlustusselts, kellel on Põhjamaades ja Baltikumis kokku üle 3,6 miljoni kliendi.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.