If Kindlustuse blogi

Ostad lapsele koolimineku puhul telefoni? Mõtle ka kindlustusele!

Lastel ikka juhtub õnnetusi, mistõttu on mobiilikindlustus eriti teretulnud abimees.Foto: Shutterstock

Kooliaeg läheneb ja lapsed seavad sammud taas kooli poole. Mõned hakkavad seda rada läbima ka esimest korda. Sageli tähendab kooliminek ka lapsele tema esimese telefoni soetamist, sest koolis tuleb ikka ette olukordi, kus on vaja võsukesega suhelda, kas ta saab koolist koju või on muid muresid, mida jagada. Kuna lastel kipub ikka õnnetusi juhtuma, siis tasub lasta lapse nutiseade kindlustada, et telefonist pikalt rõõmu oleks.

Kindlustada saab ka pärast seadme ostmist

Kui unustasid kindlustuse peale alguses mõelda, siis saad veel kaks nädalat pärast ostu kindlustada oma mobiiltelefoni Ifi mobiilikindlustusega. Kindlustada saab nimelt Euroopa Liidus kasutamiseks mõeldud nutitelefoni või tahvelarvutit, mis on soetatud mitte rohkem kui 14 päeva tagasi, kusjuures soetamiseks loetakse seadme eest tasumist.

Kindlustusel on mitmeid häid omadusi: poliis on kaheks aastaks, mis pakub sulle kindlustunnet pikaks ajaks. Lisaks on Ifi mobiilkindlustuse omavastutused kordades madalamad kui näiteks kodukindlustusel.

Telefon peab enne kindlustuslepingu sõlmimist olema töökorras, kahjustamata ja parandamata. Kindlasti võiksid pidada meeles ka seda, et nutitelefoni ostudokumendid tuleb säilitada, et need Ifile kahjujuhtumi korral esitada.

Ifi mobiilikindlustusest saad lugeda lähemalt SIIT.

If on Põhjamaade juhtiv kahjukindlustusselts, kellel on Põhjamaades ja Baltikumis kokku üle 3,6 miljoni kliendi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.