If Kindlustuse blogi

Ostsid lapsele telefoni, aga unustasid kindlustuse sõlmida?

Kuna lastel ikka igasugu õnnetusi juhtub, tuleks uus telefon kindlustada. Foto: Shutterstock.

Kooliaeg on taaskord alanud ja lapsed seavad sammud kooli poole. Selleks et laps sulle igal ajal enda rõõme jutustada ja muresid kurta saaks, võiksid anda talle kaasa ka telefoni. Kuna lastel juhtub ikka õnnetusi, siis oleks kurb, kui kooliaasta alguses värskelt ostetud telefon katki läheb. Just seetõttu tasub uus nutiseade ka alati kindlustada.

Ka peale seadme ostu saab seda kindlustada

Kui unustasid kindlustuse peale alguses mõelda, siis saad veel kaks nädalat pärast ostu kindlustada oma mobiiltelefoni Ifi mobiilikindlustusega. Kindlustada saab nimelt Euroopa Liidus kasutamiseks mõeldud nutitelefoni või tahvelarvutit, mis on soetatud mitte rohkem kui 14 päeva tagasi, kusjuures soetamiseks loetakse seadme eest tasumist.

Kindlustusel on mitmeid häid omadusi: poliis on kaheks aastaks, mis pakub sulle kindlustunnet pikaks ajaks. Lisaks on Ifi mobiilkindlustuse omavastutused kordades madalamad kui näiteks kodukindlustusel.

Telefon peab enne kindlustuslepingu sõlmimist olema töökorras, kahjustamata ja parandamata. Kindlasti võiksid pidada meeles ka seda, et nutitelefoni ostudokumendid tuleb säilitada, et need Ifile kahjujuhtumi korral esitada.

Ifi mobiilikindlustusest saad lugeda lähemalt SIIT.

If on Põhjamaade juhtiv kahjukindlustusselts, kellel on Põhjamaades ja Baltikumis kokku üle 3,6 miljoni kliendi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.