If Kindlustuse blogi

Statistika: milliste muredega pöördusid mullu inimesed Ifi Koduabi poole?

Aeg-ajalt juhtub ikka kodus ootamatuid õnnetusi, mida pole lihtsalt võimalik ära hoida. Missugused olid aga eelmisel aastal kõige levinumad kodused õnnetused, millega inimesed pöördusid If Kindlustuse Koduabi poole?

Levinumad õnnetused

Ifi kodukindlustuse poolt pakutavas koguriskipaketis on lisaks paljudele muudele kaitsetele ka 24/7 Koduabi kaitse, mis aitab sind kodus juhtunud avariiolukordade korral, näiteks purunenud veetoru, katkine aken, elektrikahjustused.

Vaatame nüüd järele, millised on If Kindlustuse statistika kohaselt kõige levinumad Koduabi juhtumid.

Kõige enam registreeriti mullu Ifi kodukindlustuses torude lõhkemisega seotud õnnetusi, mille osakaal oli 45%. Teisel kohal oli 33 protsendiga lukuabi teenus, mida kasutati peamiselt rikki läinud luku või võtmete kaotamise puhul.

Kolmas kõige levinum teenus oli elektriabi, mida kasutati mullu kokku 15 protsenti. Kõige vähem teatasid inimesed katki läinud akendest, mille osakaal oli 6%.

Taoliste ootamatute õnnetusjuhtumite eest pole kellegi kodu kaitstud ning tihtilugu kaasnevad koos nendega ka suured kulutused ja peavalu. Et ennetada kõike seda, on mõistlik alati enda kodu kindlustada.

If on Põhjamaade juhtiv kahjukindlustusselts, kellel on Põhjamaades ja Baltikumis kokku üle 3,6 miljoni kliendi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.