Koli justkui maailma servale: Sõrve poolsaarel ootab omanikke stiilne palkmajade kompleks

Sõrve poolsaarel asuv kodu viib elanikud linnakärast tõelisse maaelu idülli.Foto: Kinnisvara24

Tallinnast 260 km kaugusel Saaremaal Sõrve poolsaarel Tammuna külas on müügil kaunis palkmajade kompleks, mis koosneb pea- ja saunamajast. Oma kauguse tõttu sobib see ideaalselt inimesele, kes on väsinud linnakärast ning soovib looduslähedast elu.

Tammuna külas asuv maja sobib aastaringseks elamiseks. Hooned on ehitatud aastail 2008–2010 ning läbinud 2020. aastal värskenduskuuri, mille käigus vahetati katused, uuendati aknad ja ehitati uus terrass, mida on iga-aastaselt korrapäraselt hooldatud.

Foto: Kinnisvara24

Maja esimeselt korruselt leiab elutoa koos avatud köögiga, kus õdusat olemist lisab puuküttega kamin. Teisel korrusel asuvad magamistoad, mida on majas kokku koguni neli.

Saunamajas on korralik puuküttega saun koos avara pesu- ja eesruumiga. Teisel korrusel saab ka ööbida ehk sõpru külla kutsudes magamiskohtade pärast muretsema ei pea. 

Foto: Kinnisvara24

Saunamaja ees on suur katusega terrass. Kompleksi juurde kuulub avar hoolitsetud aed, kus muu hulgas kasvab nii õuna-, kirsi- kui ploomipuid. Hoovi pealt leiab ka suitsuahju ning äsja valminud tiigi.

Foto: Kinnisvara24

Tegemist on väga privaatse kohaga, mida iseloomustavad Saaremaale omased kaunid kiviaiad ning ümbruskonnas elavad sõbralikud naabrid.

Tutvu pakkumisega lähemalt kinnisvaraportaalis Kinnisvara24.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.