Naudi päikest ning rahulikku elukeskkonda: Tallinnas on müügil suure kinnistuga eramaja Hiiu parkmetsa ääres

Hiiu parkmetsa vahetus läheduses asub suure kinnistu ja privaatse aiaga maja, mida ümbritseb paekivimüür ja kuusehekk.Foto: Kinnisvara24

Kui otsid suuremat eramut Tallinna sees, mis samas pakuks ka rahulikku elukeskkonda, siis tasub vaadata Von Glehni lossi piirkonnas asuva maja poole.

Hiiu parkmetsa vahetus läheduses asub suure kinnistu ja privaatse aiaga maja, mida ümbritseb paekivimüür ja kuusehekk.

Foto: Kinnisvara24

Majas on koguni neli korrust. 0-korrusel asub garaaž ning saunakompleks, kus on nii elektrikerisega leiliruum kui ka infrapunasaun, lisaks bassein, duširuum ja puhkeruum. Maja alumisel korrusel asuvad ka katla- ja majapidamisruum.

Esimeselt korruselt leiab elutoa ja köögi, eraldi söögitoa ning kontoriruumi. Teisel korrusel on kaks magamistuba, üks puhkeruum ning teine kontorituba. Kolmas korrus on korraliku viimistlusega pööning.

Foto: Kinnisvara24

Eluruumide seinad on värvitud heledatesse toonidesse, põrandaid katab puitparkett. Maja sanitaarruumides ja basseiniruumis on kasutatud keraamilisi plaate. Nii suure maja juurde kuulub ka saunakompleks, mille puhkeruumi viimistluses on kasutatud oksavaba puitu.

Maja pööningul on tehtud väga korralik puitviimistlus. Kogu maja aknaraamid on korralikust täispuidust. 

Foto: Kinnisvara24

Maja asub turvalises ja vaikses ümbruskonnas, kus on toredad ja rahulikud naabrid. Lisaks on Nõmmel väga hea transpordiühendus igas suunas. Lähim bussipeatus on kohe kinnistu kõrval. Jalutuskäigu kaugusel asuvad tervise- ja suusarajad, samuti Hiiu staadion ja mõnus kergliiklustee.

Tutvu pakkumisega lähemalt kinnisvaraportaalis Kinnisvara24.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.