Põgene linnakärast: Muhumaa kadakate vahel on müügil oma päikeseelektrijaamaga väike elamu

Muhumaal asuv saunsuvila sobib aastaringseks kasutamiseks.Foto: Kinnisvara24

Kui otsid võimalust aeg-ajalt linnakärast eemale saada, siis Muhumaal on müügil tõeliselt mõnus ja pisike saunsuvila, mida saab soovi korral ka aastaringselt kasutada.

Muhumaa põhjarannikul kõigest mõnesaja meetri kaugusel merest mändide ja kadakate vahel ootab ostjat pisike ja armas maamaja.

Majal on nutikalt läbi mõeldud planeering, mis tagab kohe kõik vajaliku. Esimesel korrusel on avatud köök-elutuba, magamistuba, duširuum, WC ning saun. Teisel korrusel on magamislavats, kuhu mahub neli voodit. Uuele omanikule jääb ka kogu sees olev mööbel ning tehnika. 

Foto: Kinnisvara24

Maja kahelt küljelt leiab mõnusa terrassi, kus ilusate ilmadega ümbritsevat loodust nautida. 

Maja välisseinad on tehtud kantpalkidest ning katusel torkab silma Muhumaale iseloomulik rookatus. Akendeks on kolmekordsed puitpakettaknad, mis hoiavad kenasti sooja. 

Foto: Kinnisvara24

Maja juurde viib uus kruusakattega juurdepääsutee, millel on seatud notariaalne teeservituut, mis tagab kindla ligipääsu. Krundile sissesõidul ootab saabujaid Muhu stiilis värav, mida piirab laotud kiviaed.

Foto: Kinnisvara24

Krundil püstitatakse ka 12 kW päikeseelektrijaam, mille energiat saab ise tarbida ning ülejäägi soovi korral võrku müüa. 

Muhu keskusesse Liivale on maja juurest 11 kilomeetrit ning seal on olemas kõik vajalik: kauplus, kool, lasteaed, perearstikeskus, söögikohad jms. Liivalt on ka väga hea bussiühendus nii mandri kui ka Kuressaarega.

Tutvu pakkumisega lähemalt kinnisvaraportaalist Kinnisvara24.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.