KV.ee blogi

8 korterit 50 000 euroga: loo endale uhke häärber või tekita passiivne sissetulek üüritulu näol

Foto: KV.EE

Ajal, mil tallinlased võivad õnnelikud olla, kui 50 000 eurot neile parkimiskoha tagab, on mujal Eestis võimalused oluliselt laiemad. Nii võib leida endale armsa suvila või pisikese korteri. Sama raha eest on võimalik enda nimele kirjutada ka kaheksa korteriga elumaja.

Jah, see on tõsi – Kundas, Lontova linnaosas paiknev elumaja vajab küll põhjalikku remonti, kuid kortereid ja tube on seal ohtralt. Uus omanik saab renoveerimistöid teha täpselt oma äranägemise järgi – muuta maja vaid endale kuuluvaks mõisaks või valida endale hulga toredaid naabreid. 

Renoveerimise asemel võib ehitada uue ja kaasaegse elamu või korruselamu, või jagada korterid hoopis oma äranägemise järgi – näiteks kaheks või neljaks. Käesoleval hetkel korteriomandeid moodustatud ei ole ning keegi majas sees ei ela, seega piiriks on vaid fantaasia ning tegu on suurepärase võimalusega kõik oma unistused ja ideed ellu viia.

Elumaja pind kahe korruse peale on 535 m²  ning tube on kokku 16, sellele lisandub võlvkaartega keldrikorrus. Korterites on ahiküte. 

Kinnistul pakub lisaväärtust ka maastik – põhja-lõuna suunal on kinnistu kõrguste vahe 12 meetrit. Tänu sellele on kinnistu kujundamisel võimalik luua kõiksugu huvitavaid lahendusi. Teise korruse akendest avaneb ka vaade merele ning supelrand asub 1 kilomeetri kaugusel. 

Vaata kuulutust ja rohkem pilte KV.EE kinnisvaraportaalist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.