KV.ee blogi

Ära lepi keskpärasusega: Koplis on nüüd üürile anda kaks Eesti kunstiga täidetud disainkorterit

Foto: KV.EE

Kuidas sulle meeldiks elada korteris, kus sai äsja valmis põhjalik remont ning kus keegi pole veel sees elanud? Korteris, mis on täis disainmööblit ja hinnatud Eesti kunstnike loomingut? Nüüd on sul just selline võimalus — ja neid kortereid on tervelt kaks!

Põhja-Tallinnas, mere, parkide ja Põhjala tehase vahetus läheduses on üürile anda kaks renoveeritud korterit, mis rõõmustavad ka kõige nõudlikumat koduotsijat.

Erinevates majades asuvatel ja veidi eri suurusega korteritel on mitmeid ühiseid jooni. Üheks neist on kvaliteetsed materjalid — mõlema korteri põrandat katab kaunis kalasaba tammeparkett ning köögi tööpind on valmistatud valgest kvartsist. 

Samuti on mõlemas korteris walk-in-garderoob ja sisseehitatud eritellimusmööbel, mis tähendab, et hoiuruumi on rohkelt ja üürnik ei pea muretsema, kuidas kogu oma maine vara ühte pisikesse kappi kokku suruda. 

Korterite seinu kaunistab hinnatud Eesti kunstnike looming.

Üürileantavatest korteritest väiksem on kahetoaline, pindalaga 55 ruutmeetrit. Neljas korrus varjab elanikku jalakäijate uudishimulike pilkude eest ning rand jääb kodust vaid 400 meetri kaugusele. 

Korteri tähelepanuväärseim osa on kindlasti kahte elutoa seina kattev kirgassinine sisseehitatud riiul, mille juurde on sobitatud sinisekirju vaip, sügavsinised kardinad ning sobivates toonides kunstiteos. 

Teine korter on veidi suurem — kolm tuba ja 60 ruutmeetrit. Viiendal korrusel paiknevast korterist paistab muuhulgas 750 meetri kaugusel asuv Tallinna laht. 

Sisekujunduse poolest on suurem korter veidi rahulikum ja elutoa seinu katvad riiulid on sinise asemel hoopis helehallid. Siiski pole tegu päris valge koduga — värvi annavad korterile stiilsed kunstiteosed ja vaibad.

Kuulutusi ja rohkem pilte näeb KV.EE kinnisvaraportaalist: uudistada saab nii väiksemat kui ka suuremat korterit. 

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.