KV.ee blogi

Julge disainiga korter saja aasta vanuses elamus põimib oskuslikult kokku uue ja vana

Foto: KV.EE

Koplis, endises Bekkeri Laevatehase inseneride elamus, ootab uut omanikku hea planeeringu ja suurepärase sisekujundusega korter, kus on oskuslikult kombineeritud uut ja vana.

Kahetoalise korteri renoveerimisel on kasutatud ainult looduslikke materjale – seinu katavad lubjakrohv ja silikaatvärvid, põrandad on õlitatud. 

Restaureeritud on säilinud seinamaalingud, malmradiaatorid, siseuksed, aknad, ukselingid ning osa ajaloolisest karniisist.

Samuti on restaureeritud vana laudispõrand magamistoas ja koridoris ning 100 aastat vana kalasabas tammeparkett elutoas. Kalasabamotiivi on kasutatud ka köögi tagaseinas ning vannitoas, mis loob korteris ühtse terviku.

Korterit kaunistab hoolikalt valitud mööbel, mille seas on nii moodsat disainmööblit kui ka antiikesemeid. Enim püüab pilku eritellimusena valmistatud Schmidt köögimööbel koos kvaliteetse tehnikaga, aga alla ei jää ka stiilne elutoamööbel ning efektsed valgustid. 

Aastatel 1912­–1914 ehitatud ning arhitektuurimälestiste hulka kuuluv maja näeb väljast veidi räsitud välja, kuid sellest ei tasu lasta end heidutada – trepikojad, katus ja katusekorrus on renoveeritud ning ka fassaadi renoveerimisega on juba algust tehtud. 

Läheduses asuvad Kopli park ja Põhjala tehas, koolid-lasteaiad ja kauplused. 

Vaata kuulutust ja rohkem pilte KV.EE kinnisvaraportaalist.

Märksõnad: , , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.