KV.ee blogi

Osta või üüri: Kassisabas on pakkuda avar ja valge katusekorter

Foto: KV.EE

Kodule pole olemas universaalselt head asukohta, kuid Kassisaba piirkonda peetakse Tallinnas tõenäoliselt üheks parimatest. Just praegu on seal vabanenud imekaunis, kõrgete lagedega katusekorter, mis otsib uut omanikku või üürnikku.

Korter asub 1938. aastal ehitatud, kuid 2014. aastal täielikult renoveeritud majas. See tähendab, et korteril on iseloomu ja naabreid on vähe, ent olemas on kõik tavapärasd mugavused ning elukeskkond on igati viisakas ja uueväärne.

3. korrusel paiknev korter on kõrgete lagedega, mõnusalt avar ja õhurikas. Heledad toonid ja katuseaknad muudavad kodu valgusküllaseks, puittalad lisavad hubasust ja maalähedust. Õdusat olemist saab luua ka kamina ehitamisega, milleks võimalus on olemas.

Ruumijaotuse poolest on korter samuti hästi õnnestunud. Mõlemad magamistoad asuvad korteri eri pooltel ning tänu sellele on mõlemas ruumi panipaikadele, suurema magamistoa juures ka walk-in garderoobile. Selline ruumijaotus pakub ka rohkem privaatsust ning võimalust puhata ja nautida aega iseendaga.

Igati kiiduväärt on ka vannituba. Vannitubadesse paistab harva loomulikku valgust, kuid selles korteris pole vaja tuld põlema pannagi, sest heledates toonides vannituba valgustab suur katuseaken. Samuti on vannitoas mõeldud kõigile – seal on nii vann kui ka dušš.

Sooja pakub hoones õhk-vesi soojuspump ning müüdavas korteris on terve korteri ulatuses põrandaküte. Iga toa elanik saab oma toa temperatuuri eraldi reguleerida.

Korterit on võimalik KV.EE kinnisvaraportaali kaudu nii osta kui ka üürida – mõlema kuulutuse juures on võimalik korteriga lähemalt tutvuda.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.