KV.ee blogi

Suvi hüüab: siin on kolm põnevat Saaremaa suvekodu, mis ootavad uut omanikku

Tundub uskumatu, kuid suvi on lähenemas. Kui oled mõelnud sel aastal suvemaja soetamisele, on nüüd hea aeg leida endale sobiv. Ja mis võiks olla parem, kui veeta suvi Saaremaal? Siin on kolm Saaremaa suvilat, kus mõnusalt sooje suvepäevi mööda saata ning nautida rahulikku puhkust keset rohelust.

Renoveerimisprojekt: talukompleks Tammese külas, 30 000 €

Tammese külas asuvasse talukompleksi kuuluvad maja koos rehealusega, vana ait ja suitsusaun ning välikäimla. Müüdava maatüki suurus on lausa 4,29 hektarit, mille alla kuulub ka metsamaa. Kompleksi õueala on hooldatud ning sinna on rajatud õunapuuaed. Olemas on nii salvkaev kui puurkaev. Maja sisemuses kuluks ära värskenduskuur, kuid tänu sellele saab uus omanik luua täpselt endale sobiva suvekodu.

Koli sisse või kohanda turismitaluks: ajalooline talukompleks Orinõmmel, 89 000 €

Ajalooline, kuid kaasaegsete mugavustega talukompleks asub mererannast vaid 500 meetri kaugusel. Kuuest hoonest koosnev kompleks sobib nii suvekoduks, aastaringseks elamiseks kui ka turismitaluks – olemas on WC ja dušinurk, elektripliit, elektriküte. Kompleks näeb nii väljast kui seest välja väga kena ja viisakas, seega ei pea uus omanik järgmist puhkust renoveerimistööde peale kulutama.     

Tilluke maja mere lähedal: palkmaja Taaliku külas, 145 000 €

Merest 600 meetri kaugusel, 1,8 hektari suurusel maatükil paikneb väike, kuid hubane ja armas suvemaja – suurepärane koht puhkamiseks. 2009. aastal valminud majas on läbi kahe korruse avatud planeeringuga elutuba, kööginurk, duširuum ja saun; katuse all asub magamistuba. Kinnistul on oma puurkaev ja imbväljakuga kanalisatsioonisüsteem, rajatud on paarsada meetrit kiviaeda ning juurdepääsutee.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses