KV.ee blogi

Villa, kus aeg kulgeb omasoodu: Vilsandi saarel on müüa privaatse rannaga kodu

Foto: KV.EE

Maailma äärel – armsal Vilsandi saarel – on kinnisvarapakkumised võrdlemisi haruldased. Praegu on aga just selle ainulaadse saare läänetipus müüa ajalooline puitvilla, mis on rekonstrueeritud energiasäästlikuks ja valgusküllaseks. 

1870. aastatel ehitatud villa rekonstrueeriti 2012. aastal ning see on endiselt suurepärases seisukorras. Siseviimistlusel on kasutatud ökoloogilisi materjale ning sisustus moodustab hoone, ajastu ja piirkonnaga harmoonilise terviku.

380 m² suuruses peahoones paiknevad avar ateljee, köök, 5 tuba ja saun. Maja kolmest küljest avanevad ainulaadsed vaated merele. Hoone paikneb 1,5 ha suurusel krundil ning majast 100 m kaugusel on privaatne liivarand. Eraldi asetseb kinnistul ka 19. sajandist pärit veinikelder. 

Villa juurde kuulub ka terve hulk tarvilikke seadmeid, mis saare-elu mugavamaks ja muretumaks teevad. Olemas on tuulegeneraatorid, päikesepaneelid, süsteem vihmavee kasutamiseks, tagavara patareid ning hooldusvaba reovee käitlussüsteem. Samuti on villal internetiühendus ning hea mobiiltelefoni leviala. 

Tegu on suurepärase elukohaga, kus mediteerida, loodust jälgida, näituseid korraldada või veeta aega hoopis merel. See on ideaalne koht ka koostööpartnerite ja klientide majutamiseks, töötajate motiveerimiseks ning koolituste korraldamiseks.

Vaata kuulutust ja rohkem pilte KV.EE kinnisvaraportaalist

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.