Nädala kuulutus

Heleroheline projekt aastast 1962: oksjonil ootab sind su järgmine auto

Foto: Osta.ee

Ilmad muutuvad aina külmemaks ja niiskemaks ning projektiautod poevad soojadesse garaažidesse peitu. Kui aga garaažis juhtub olema täpselt ühe auto suurune tühi koht, on aeg heita pilk käimasolevale oksjonile, kus otsib omanikku heleroheline Volga.

Kuulutuse sõnul läheb auto käima ning liigub ka omal jõul edasi, seega auto kõige olulisem funktsioon on täidetud. Kõik osad siiski 1962. aastal tehasest välja veerenud masinal säilinud pole – mugavamaks sõiduks on paigaldatud teine käigukast.

Välimuse poole pealt leidub autol roostet ja värvitööd kuluks marjaks ära, ent põhja alt on sõiduk korralik ja läbivaid auke ei ole – võib loota, et iste sõidu ajal läbi põhja ei kuku ning varvas asfalti ei puuduta. 

Salong on Volgal samuti korralik, istmed heas seisus ning sõitmise mugavamaks muutmiseks on sisse pandud ka lisasoojendus.

Selline stiilne ja kaunist helerohelist värvi auto püüab taastatuna kindlasti palju pilke ja pakub ohtralt sõidurõõmu. Miks mitte rentida masinat ka pulmaautona välja ning teenida tagasi taastamisele kulunud raha?

Vaata kuulutust ja rohkem pilte Osta.ee oksjonikeskkonnast.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.