Nädala kuulutus

Investeeri tulevikku: reedeni saad oksjonilt soetada Eesti noorte kunstnike meistriteoseid

Foto: Shutterstock

Kuidas ühendada soov toetada eestlaste loometegevust, investeerida oma tulevikku ning kaunistada oma kodu? Kõik soovid on võimalik korraga täita, soetades 28. mail toimuvalt Tartu noore kunsti oksjonilt mõni meelepärane teos. 

Oksjonil on esindatud 71 teost 69 noorelt kunstnikult. Oksjonist saab osa võtta saalioksjonil Tartu Loomemajanduskeskuses, kuid hoopis mugavamalt, oma kodudiivanilt, saab pakkumisi esitada Osta.ee vahendusel. 

Teostega on võimalik tutvuda Osta.ee keskkonnas või Tartu Loomemajanduskeskuse kahes majas. Igaks juhuks tasub meeles pidada, et erinevad nutiseadmete ekraanid näitavad värve veidi erinevalt ning oma silm on alati kuningas. See ei tähenda, et lemmikteos ostmata peaks jääma, kui Tartusse parasjagu tulla ei saa, kuid erinevad silmi säästvad ekraanifiltrid tasub korraks välja lülitada.

Nädal enne oksjoni lõppu on kallimate teoste seas näiteks tuntud tänavakunstniku Edward von Lõnguse „Viimne kohtupäev“ ja armastatud noore kunstniku Marita Liivaku „Vihje“. Kõige populaarsemaks on osutunud ja enim pakkumisi kogunud Liisi Ördi „Järvemaastik. Peegeldus“, mis tänu klassikalisele loodusvaatele sobib pea igasse koju, ning Talia värvilised abstraktsed tööd. 

Kõigi oksjonile jõudnud töödega saab tutvuda Osta.ee keskkonnas.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.