Nädala kuulutus

Loetud päevad jäänud: siin on 5 ägedat eset, mis võivad oksjoniportaalis sinu omaks saada

Foto: Osta.ee

Selleks, et raha säästa, tuleb käia poes koos nimekirjaga ning osta vaid neid asju, mis nimekirjas olemas on. Aga miks üldse raha säästa? Loomulikult selleks, et aeg-ajalt endale Ostast midagi erilist lubada. Sel nädalal jäid meile silma need viis kuulutust. 

K. Faberge kuldsõrmus

Pärnusse ulatuvate juurtega ning eelkõige juveelidega kaetud munade poolest tuntud maailmakuulsa juveeliäri Faberge valmistatud kuldsõrmus on ostjate huvi äratamas juba teist korda. Pole ka ime – Faberge kodulehel müügil olevate toodete hinnad algavad tuhandetest eurodest. Sõrmuse suurus on 17 ning ehe kaalub 3,22 grammi.

Politsei kuulivest

Tahaksid end tunda nagu märulistaar, kuid kostüümipoe valik jätab külmaks? Võib-olla tead mõnd väikest tüdrukut või poissi, kes unistab politseinikuks saamisest ja tahaksid teha talle kingituse? Kui nii, siis tegutse kiiresti, sest viimaseid päevi on oksjonil pakkuda päris politsei kuulivest! Müüja sõnul on olemas ka vesti sisse käiv plaat ning piltide järgi tundub, et tegu on päris asjaga. 

Kaminakella ja küünlajalgade komplekt

Sisedisaini suund on küll puhaste värvide, siledate pindade ja lihtsate vormide suunas, kuid õnneks leidub kodudes kohti ka selliste ekstravagantsete kaunistuste jaoks. Hõbetatud metallist ja portselanist valmistatud komplekti kuuluvad kaminakell ja kaks küünlajalga. Kell on töökorras.

Massiivne puidust kapp

See massiivne täispuidust nikerdustega kapp sobib hästi toa fookuspunktiks. Sinna võib ära peita näiteks kodukontori nurga – suured uksed eraldavad usina töötegija ülejäänud toast, tekitades vaikse ja privaatse nurga. Tänu paljudele sahtlitele ja riiulitele mahutab kapp ka ohtralt muud vajalikku.

…ja loomulikult Tarbeklaasi vaasid

Tarbeklaasi hullus ei paista veel raugevat ning pidevalt tuleb oksjonikeskkonda müügile aina uusi kauneid vaase. Seekord jäid silma rõõmsalt kevadine sidrunikollane vaas “Urve”, kuhu näiteks pajutibusid korjata, ning vahva äärisega roheline vaas “Sammal”, mis sobib samuti kevadesse suurepäraselt. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.