Luksuslik vann keset koduõue: kümblustünn maandab stressi igal aastaajal

Foto: Shutterstock

Kümblustünn – või tünnisaun – on ilmselt üks luksuslikumaid aeda paigaldatavaid atribuute. Õnneks pakub see aasta ringi ka palju kasutusvõimalusi ning õigustab oma hinda, sest sooja vette on võimalik sulpsata igal aastaajal. 

Tünnisaun on eriline võimalus veeta mõnusalt aega pere või sõpradega, korraldada sünnipäevi või lõõgastuda ka kõige tavalisematel õhtutel. Soe vesi viib kiirelt muremõtted eemale ja pakub spaa-elamust otse koduaias. 

Kuigi kümblustünnid ei kuulu kolme kõige soodsama aiatoote hulka, on neidki erinevates hinnaklassides. Otsisime välja kolm erineva maksumusega tünni, et iga soovija leiaks endale sobiva.

Ovaalne kümblustünn, 1180€

Odavaim saadaolev kümblustünn on 1,65 m pikkune ja ovaalse kujuga. Tünn mahutab kaks inimest, seega uuele omanikule jääb ülesandeks iga kord välja valida üks kaaslane, kellega maailma asjade üle arutleda ja lõõgastavat sooja vett nautida.

Kümblustünni komplekti kuulub klaasplastist sisu, puidust ümbris, viimistlemine väljast puiduõliga, põhjatalad, 2 roostevabast terasest vitsa, merealumiiniumist välisahi, äravool kraaniga ja trepp. Juurde pakutakse ka lisavarustust. 

Kaheksanurkne kümblustünn, 1790€

1,8 x 2,4 meetri suurune kaheksanurkne kümblustünn mahutab 7-9 inimest, seega saab seal maha pidada toreda aiapeo. Kümblustünni komplekti kuulub klaasplastist sisu, puidust ümbris, viimistlemine väljast puiduõliga, põhjatalad, 2 roostevabast terasest vitsa, merealumiiniumist välisahi, äravool kraaniga ja trepp.

Tünni sisu on võimalik valida kolme tooni vahel ning lisaraha eest saab uut tünnisauna ka uhkemaks muuta, lisades näiteks LED valguse, korstnakaitse või -pikenduse või jalavanni. 

Kümblustünn DeLux 200 haagisel

See kümblustünn sobib suurimatele fännidele, kes ilma soojas vees mõnulemiseta oma elu ette ei kujuta. B-kategooria haagise peal paikneva tünni võib kaasa võtta kasvõi metsa matkale. 

Lisaks tünnile ja ahjule kuulub komplekti ka LED-valgustus tünnis sees ja väljas, mullisüsteem, digitaalne veetermomeeter, aku ning Marine stereo ja kõlarid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.