Mäng teeb tervisele head: põnevaid laua- ja seltskonnamänge leiab ka teiselt ringilt

Foto: Shutterstock

Laua- ja seltskonnamängud on hea viis sõpradega aega veeta ning samal ajal pakkuda märkamatult ka ajule tööd. See aga tekitab mõningaid korralduslikke probleeme: iga kord sama mängu mängida ei tahaks, samas kodu lõputult mänge ei mahuta, samuti on need sageli kallid. 

Õnneks leidub probleemile lahendus: Kuldne Börs pakub suurepärast võimalust vanad mängud maha müüa ja uued soodsalt asemele osta.

Lauajalgpall

Kui kodus leidub üks suurem vaba nurk ning mängijaid jagub, on hea mõte soetada koju lauajalgpall. Ülevad emotsioonid on garanteeritud! Müügis olev eksemplar on vähekasutatud ning näeb äge välja, vaid tuppa tassimisel tuleb sõber appi võtta.

Petanque

Petanque on lõbus võistkonnamäng, mida saab mängida õues eelkõige tasasel kruusaväljakul, aga ka koduaias, pargis või kämpinguplatsil. Mängu eesmärk on saada oma kuulid sihtmärgile võimalikult lähedale.

Doomino

Kõigile tuttav ja paljude poolt armastatud mäng, mis ei vaja lähemat tutvustamist. Doominoklotside ladumine on lõbus ja rahustav ning toob taas meelde lapsepõlverõõmud.

Azul

Arvustusportaal BoardGameGeek paigutab Azuli kõigi maailma lauamängude edetabelis 57. kohale – päris hea, kas pole? Abstraktsete lauamängude kategoorias on Azul võitja ning ka peremängude seas on see jõudnud auväärsele 7. kohale. Kõige tipuks on müüdav mäng täiesti kasutamata.

Icon Story

The Icon Story on lõbus lugude rääkimise väljakutse. Kaartidel on kujutatud inimesi ja tegevusi – lihtsalt võta kaart ja räägi lugu! Võidab see, kes mängu lõpuks enim kaasmängijate tunnustust kogub. Mängu käigus aitavad jutukaardid treenida loovust, analüüsivõimet, positiivse märkamist, lugude rääkimist ja eneseväljendusoskust.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.