Nädala kuulutus

Stiilne minisuvila, rahulik kodukontor või teisaldatav saun: muuda mõni neist minihoonetest just endale sobivaks

Foto: Osta.ee

Oled suur saunasõber, kuid su kodus või suvilas on see oluline koht täiesti puudu? Ehk on sul vaja hoopis ruumi, kuhu paigutada ööseks sõbrad-sugulased või kus teha rahus ja vaikuses tööd? Võib-olla oled päranduseks saanud ühe kasutult seisva maalapi, millele tahaks ju kunagi maja ehitada, aga raha selle jaoks napib?

Kõigi nende olukordade puhul tasub mõelda minimaja või teisaldatava maja soetamise peale. Võrreldes pärismajaga on see lahendus oluliselt odavam, mobiilsem ning nõuab vähem pühendumust. Toome teieni mõned head pakkumised. 

Stiilne minimaja – suvila

See uus minimaja on kasutusvalmis ja stiilse sisekujundusega. Hoolimata väikesest suurusest ja teisaldatavusest pole materjalide osas hinnaalandust tehtud: maja peab hästi sooja ning kasutatud on vastupidavaid ja kvaliteetseid viimistlusmaterjale. Olemas on väike kööginurk, suur kapp ning WC-duširuum. 

Väikemaja koos terrassiga

SIPLY kergpaneelidest ehitatud äri- või eluhoone on mõeldud aastaringseks kasutamiseks. Majal on kasevineerist põrand, lagi ja seinad ning siseviimistlus on uue omaniku teha – nii saab valida enda jaoks parima lahenduse. Vastavalt tellitud projektile paigaldatakse elekter, kanal ja küte. Hind sisaldab ka terrassi.

Teisaldatav saun

SAUNUM seadmega varustatud saun on valmis kasutamiseks ning ei nõua ühtegi lisapingutust peale hoone paika tõstmise. Pool aastat erakasutuses olnud sauna on regulaarselt hooldatud. Hoone koosneb puhkeruumist, pesuruumist ja leiliruumist, kuhu mahub umbes 5 inimest. Kuulutuse juures on ka üles loetletud kõik, mis komplekti kuulub. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.