Nädala kuulutus

Suvine abikäsi igasse aeda: gaasigrill teeb toidu valmis kiirelt ja muretult

Foto: Shutterstock

Eestlase jaoks pole suvi ilma grillimiseta üldse mingi õige suvi ning tõenäoliselt paneb juba grilltoitudele mõtlemine suu vett jooksma. Ehkki osa suvest on juba läbi, ootab suurem osa veel ees ning pole hilja oma grillimisvarustust uuendada. 

Võrreldes kõige tavalisema söegrilliga on gaasigrillil ohtralt eeliseid. Temperatuur on mugavalt kontrollitav, grilli kasutamine on lihtne ja kogu protsess on kiirem – pole vaja oodata süte valmimist ega grilli jahtumist. Samuti on gaasigrillid mõnevõrra ohutumad, mis tähendab, et osasid neist võib kasutada ka terrassil, kui kasutusjuhend nii ütleb. Valvsust siiski kaotada ei tohi. 

Gaasigrillide valik on lai ning sobiva seadme võiks leida endale igaüks. Otsisime Osta.ee-st välja kolm head pakkumist.

Gaasigrill 1,9kW Kemper KEM104997

See väike grill sobib kõigile, kel tavaks suviti ringi reisida ja matkadel käia ning kes tahaksid just nendel hetkel kostitada end ja oma sõpru mõnusate grillroogadega. Kui tavaliselt on gaasigrillide miinuseks nende suurus ja kaal, siis see kaasaskantav grill kaalub vaid 2 kg ning mahub mugavasse kandekotti.

Gaasigrill Hecht Fire 2

Hinnaskaalal edasi liikudes võib oma aeda soetada juba suurema grilli. Ehkki tegu pole hiiglasliku grilliga, mis toidab terve küla, saab see pere õhtusöögiga suurepäraselt hakkama ja nälga ei jää ka külalised. Grillil on kaks põletit koguvõimsusega 7 kW. Mugavama ringiliigutamise jaoks on grillil all rattad. 

Hõbedane gaasigrill 6 põletiga

Kui su hobiks on sage rohkearvuliste grillipidude korraldamine ning soovid, et ükski seltskonna liige ei peaks näljase näoga vaatama, kuidas teised juba söövad, kui tema toit ales grillile jõudis, siis see grill võib olla sulle. 6 suure põletiga grill on ideaalne pere ja sõpradega pidude pidamiseks, muutes tagaõue teiseks köögiks. 

Grillil on suur toiduvalmistamispind ning kaanel olev termomeeter näitab täpset küpsetamistemperatuuri. Grill on väga vastupidav, seda on lihtne liigutada ja kaasas on ka kate, mis kaitseb grilli tolmu ja vihma eest. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.