Nädala kuulutus

Tegevust terveks aastaks: järelturul on pakkuda põnevaid raamatusarju, millega täita kodune raamaturiiul

Foto: Shutterstock

Raamatute lugemine on kahtlemata üks lõõgastavamaid ja meeldivamaid ajaviiteid, mis pakub samas ka kvaliteetset meelelahutust ja võimalust koguda uusi põnevaid teadmiseid. Raamatutega täidetud raamaturiiul on ka üks kodu kaunimaid elemente.

Parimate teoste valimine osutub tihti aga keerukaks, sest valik on lai ja hinnad krõbedad. Sellises olukorras tasub pilk pöörata raamatusarjade poole, kus targad inimesed on teoste valiku juba ära teinud ning koondanud kokku mõne žanri parimad esindajad. 

Mitu väärt raamatusarja on välja andnud Eesti Päevaleht ning tänu usinatele raamatukogujatele on võimalik endale soetada terve “Eesti lugu” sari, mis koosneb 50st täiesti uuest raamatust, või “XX sajand” sari, mis on samuti täiesti uus, kuid puudu on üks teos. 

Kodumaa-teemalisi raamatuid on avaldanud ka Maaleht sarjas “Eestile elatud elud”. Tänu sarjale saab lugeja tutvuda nii Lennart Meri, Ita Everi, Mare Taagepera kui ka paljude teiste Eestile oluliste inimeste eludega. 

Ilmaränduritele sobib hästi “Minu”-sari, mille heas korras raamatuid pakub müüja ka ühekaupa. Põnevust pakuvad ka raamatud sarjast “Ajast aega”, mis on oma iga arvestades väga heas seisukorras. 

Kui ükski neist variantidest piisavalt põnevust ei paku, on võimalus soetada ka pimekohting raamatuga. Pakkumisel on targad raamatud targa inimese kodust, teoseid on kuulutuse sõnul erinevatest valdkondadest. Raamatud müüakse korraga, kuid ühe teose hind tuleb väga soodne – vaid 50 senti.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.