Võta suvi stiilselt vastu: 3 ägedat kaatrit, mis võivad saada sinu omaks

Foto: Kuldne Börs/auto24.ee

Kuumadest temperatuuridest, soojast veest ja lõõskavast päikesest on praeguseks ilmselt alles vaid hägune mälestus. Hoolimata sellest, et õues on hall, külm ja mudane, puud on raagus ja aeg-ajalt satuvad teele viimased vaprad lumehunnikud, on siiski käes märtsi lõpp ja suvigi astub kindlal sammul lähemale.

Just nüüd on õige aeg tegutseda, kui soovid nautida päikselist kevadet ja kuuma suve oma isiklikus kaatris. Selle tarvis otsisime välja kolm kaatrit, kõik erinevates hinnaklassides ja erinevatele vajadustele vastavad. 

Four Winns Sundowner 205 5.8 230 kW -93, 10 000 €

See vahva punane veesõiduk väljus tehasest 1993. aastal. Tänu korrapärasele hooldusele, siseruumides talvitumisele ja hiljutisele kapitaalremondile näeb masin aga endiselt väga viisakas välja ning täidab korralikult oma funktsiooni. Kuulutus lubab, et kaater veab edukalt suuska või tuubi, glisseerub väga kiirelt ja püsib ka 12 sõlme kiirusega. 

Regal 2650 Guddy D4 260 Volvo Penta Duoprop 194 kW -06, 49 900 € 

Hinnaskaalal üles liikudes tuleb mugavust aina juurde. 2006. aastast pärinev ning kuni kaheksa inimest mahutav kaater on justkui väike kodu – lisaks mõnusale diivaninurgale on olemas gaasipliit, külmik, valamu, WC ja dušš. 

Ehedaks Pärliks ristitud veesõiduk näeb välja igati luksuslik ja pakub kindlasti ohtralt rõõmu ka uue omaniku sõpradele. Koos vahvate kaaslastega saab nüüd sõita merele loojangut vaatama, rahu nautima või lõbusalt aega veetma – valik on sinu.

Boston Whaler 285 Cq 4.0 -06, 94 500 €

Allahinnatuna veidi alla 100 000 euro maksev kaater on sama kallis kui paljude inimeste kodud, kuid veendunud meremees võibki sinna elama jääda. 2006. aastal ehitatud viiekohaline masin on, nagu kuulutus ütleb, täisvarustuses tööloom. 

Parim navigatsioonivarustus ja kehtiv raadioluba MMSI võimaldavad minna nii lihtsale päevakruiisile kui ka suuremate kalade jahile, mugavalt saab laevas ka ööbida. Olemas on täisväärtuslik kööginurk, diivan ja telekas ning korralik tualettruum. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.