SUUR GALERII: Volta X Kalamaja Päevad tõi inimesed Voltasse melu nautima

Fotod: Andrei Ozdoba

Maikuu päikeselised päevad meelitasid rahva Voltasse, et nautida koos muusikat ja häid maitseid, kunsti, põnevat arhitektuuri ja spordielamusi. Suvisesse uuenduskuuri läbinud kvartalisse tuli kokku ligi tuhat inimest.

Kalamaja Päevade raames tutvuti kvartali enam kui 120 aasta pikkuse põneva looga ning vaadati üle kõik ajaloolised tööstushooned. Maitseelamuste eest hoolitsesid kvartalis tegutsevateäride kõrval ka food truck’id.

Sisse sai piiluda ka Põhja-Tallinna kõige erilisematesse kodudesse ja katuseterrassidega penthouse-korteritesse. Lisaks olid avatud kõik veel müümata äripinnad.

Tule naudi Volta suvist melu

Kvartalis käib iga päev aktiivne elu ja toimetamine. Tänaseks on Voltas taastunud ajalooline elujõulisus ning siin tegutsevad ärid ootavad kõiki kvartalisse uudistama. Tule jaluta läbi kvartali uute sisetänavate, astu sisse erinevatesse poodidesse ja leia oma järgmine moeamps või naudi sõprade seltsis vinoteegis häid maitseid!

Samuti pakutakse kvartalis iluteenuseid ja loomasõpradel on võimalus tuua oma lemmik groomingusse.

Volta kvartali arengul saad silma peal hoida kvartali kodulehel.

Endover on 25-aastase tegutsemiskogemusega Eesti kinnisvaraarendaja, mis loob väärtust linnaruumi ning rajab terviklikke elu- ja ärikeskkondi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.