Tule Voltasse! Korralda suvel uues kvartalis sündmus või ava oma pop-up äri

Enam kui sajandi pikkuse ajalooga Volta kvartal on saanud uue ilme ja hingamise ning on valmis kogukonnale uksed avama. Moodsa uuenduskuuri läbinud kvartalis on valminud mitmed uued ja vanad hooned ning sel suvel saab kvartalis korraldada erinevaid sündmuseid, etendusi, kontserte või panna püsti ajutised pop-up ärid. 

Korralda äge sündmus või ava oma pop-up äri

Uuenenud Volta kvartal on mõnus paik erinevateks suvisteks sündmusteks: oodatud on erinevad etendused, tantsu-show’d, stand-up-üritused, kontsertid, heategevusüritused, iduettevõtete häkatonid ja kunstigaleriid. Selleks on Voltas vabad Volta Galerii Loftide stiilsed ja isikupärased kaarakendega äripinnad, millest suurim mahutab 150 inimest.

Pindasid suurusega 10 kuni 320 m² saab rentida nii valmis möbleerituna kui ka valge karbina. Pinnad saab kasutusele võtta nii tervikuna kui ka pop-up aladeks jaotatud osadena. Eksklusiivsete sündmuste jaoks on saadaval ka Volta Galerii Loftide täielikult sisustatud mitmetasandiline näidiskorter.

Sündmuste võimalused:

 • etendused ja tantsu-show’d;
 • stand-up üritused;
 • kontsertid;
 • heategevusüritused;
 • konverentsid, koosolekud;
 • laadad;
 • kunstinäitused.

Pop-up äri võimalused:

 • kunstigaleriid;
 • mood ja disain;
 • hobid ja sport;
 • meigi- ja fotostuudio;
 • etendused ja kontsertid;
 • muud loovad ideed.

Volta äripinnad sobivad ideaalselt nii teeninduseks, kaubanduseks, stiilseks show-room’iks või vingeks stuudio- või kodukontoriks. Äripinnad muudab unikaalseks industriaalarhitektuurile omane avarus, ülikõrged kuni 6,5 meetri kõrgused laed, maast laeni aknad, paekivist seinad ja mitmetasandiline planeering. Volta äripinnad avanevad otse kvartali sisetänavale.

Kvartal asub Kalamaja südames, mugavalt otse Kalaranna tänava ristmikul, vaid 10-minutilise jalgrattasõidu kaugusel südalinnast ning on mugavalt ligipääsetav nii jalgsi kui ühistranspordiga. Lühikese jalutuskäigu kaugusele jääb Noblessner, mereäärne promenaad ja Arsenali keskus. Äripindade aadress on Uus-Volta 9. 

Uuenev kogukonnakeskus

Möödunud sajandi vältel on Volta kvartali endised tööstushooned olnud koduks väga erinevatele tootmisettevõtetele, alustades laevaosadest ja lõpetades maiustustega. Voltas toodeti kokku üle 10 miljoni elektrimootori ning sadu tuhandeid Volta vahvlimasinaid, millest on tänaseks kujunenud kvartali sümbol ning millest on inspireeritud ka kvartali uusehitiste arhitektuur. 

Mahuka tööstuse kõrval käis Voltas ka aktiivne kogukonna- ja seltsielu: kvartalis tegutses kultuurimaja, spordiväljakud ja kogukonnaplatsid. Kalamaja kogukonnal on nüüd võimalus Volta pärand taas ellu äratada, sest tänaseks on endine tööstuspiirkond läbinud uuenduskuuri ning sellest on kujunemas jätkusuutlik ja terviklik elu- ja ärikeskus ning ajaloo ja kultuuri kohtumispaik

Volta kvartalis on hiljuti valminud nii kvartali esimesed A energiaklassi uusehitised Volta Residentsid kui ka üle 100 aasta pikkuse ajalooga 172 meetri pikkune taastatud paekivihoone Volta Galerii Loftid. Uut ja vana seob endise tööstuskvartali pikk minevik, mille hõngu on tunda uue ilme saanud kvartali igas detailis. Kvartalisse on end juba sisse seadnud sajad uued elanikud ja mitmed ärid.

Soodne rent ja paindlikud tingimused. Küsi pakkumist!

 • Rent päevaks alates 150 eurot + käibemaks
 • Rent nädalaks alates 450 eurot + käibemaks
 • Rent kuuks 5 eurot/m2 + käibemaks
 • Erikokkuleppel lisasoodustused

Küsi pakkumist!

Tule tutvuma!

13. mail avaneb kõigil võimalus uuenenud kvartaliga lähemalt tutvuda, sest Voltas on tulemas avatud uste päev, mille raames saab nautida head muusikat, tänavatoitu ja võimalust astuda esmakordselt sisse pika ja põneva ajalooga kvartali uutesse ja vanadesse hoonetesse. Külla tulevad ka Tallinn Music Week ja meeleolukad Kalamaja päevad.

Pop-up äripindade lisainfo: Piret Rannala +372 5466 6614, piret.rannala@endover.ee, Uus-Volta tänav 9/1, Põhja-tallinn.

Sündmuste lisainfo: Kaisa Pilnik +372 5666 0062, kaisa.pilnik@endover.ee, Uus-Volta tänav 9/1, Põhja-Tallinn. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.