Aed

Botaanikaaed tutvustab nädalavahetusel jõulutaimi maailma eri paigust

Ratsuritäht.Foto: Shutterstock

Sel nädalavahetusel saab Tallinna Botaanikaaias uudistada põnevaid jõulutaimi, osaleda ekskursioonidel, meisterdada töötoas ning vaadata koguperefilmi Lapimaa imelistest loomadest ja loodusest.

Tallinna Botaanikaaia Palmisaalis on laupäeval ja pühapäeval välja pandud traditsioonilised jõulutaimed nii Euroopast, Ameerikast, Austraaliast kui ka Aafrikast. Jõulutaimi tutvustavad ekskursioonid on laupäeval kell 12.00 vene keeles ja 13.00 eesti keeles ning pühapäeval kell 12.00 eesti keeles ja 13.00 vene keeles. Ekskursioone juhivad botaanik Urmas Laansoo ja giid Maria Strukova.

Laupäeval ja pühapäeval ajavahemikus kell 12.00-15.00 saab Pille Hermanni käe all õppida jõulueelset meisterdamist. Töötuba sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Laupäeval kell 12.00 esitleb Soome Suursaatkond eestikeelsete ja kell 14.00 venekeelsete subtiitritega kogupere loodusfilmi “Väikese põhjapõdra Ailo suur seiklus”.

Mõlemal päeval on avatud Palmimaja kohvik.

Kõikidel üritustel saab osaleda Tallinna Botaanikaaia sissepääsupiletiga (täiskasvanu 5.50 € ja õpilane/pensionär 3 €). Botaanikaaed on avatud iga päev kell 11.00-16.00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.