Aed

Tähelepanu aiapidajad: nädalalõpp võib tuua miinuskraade

Nädala lõpp võib tuua öökülma.Foto: Shutterstock

Ilmateenistuse prognoosi järgi läheb ilm lähipäevil üha jahedamaks ning nädala lõpus võib õhutemperatuur öösiti langeda ka miinuspoolele. 

Reede öösel on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab vihma. Lääne- ja loodetuul tugevneb 7-11, puhanguti 15, rannikul 12-15, puhanguti 20 m/s. Sooja on 6-11, rannikul kuni 14 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, pärastlõunal pilvisus ja sadu hõrenevad. Puhub loodetuul 6-12, puhanguti 15, rannikul kuni 20 m/s, pärastlõunal aeglaselt nõrgeneb. Sooja on 12-15 kraadi. 

Laupäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm ning kohati sajab vihma. Puhub loodetuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s, hommikuks tuul nõrgeneb. Sooja on 4-9, rannikul kuni 12 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja mitmel pool sajab hoovihma. Puhub loodetuul 4-9, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 11-15 kraadi. 

Pühapäeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib sadada vähest vihma. Puhub loode- ja põhjatuul 2-8, rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Sooja on 2-7 kraadi, maapinnal võib kohati 2 kraadi külma tulla, rannikul tuleb kuni 10 kraadi sooja. Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Kohati võib sadada vähest vihma. Puhub loode- ja põhjatuul 2-8, rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Sooja on 9-13 kraadi. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.