Kinnisvara

Fotod: Tallinna nõukaaegses kortermajas on müüa haruldane kodu

Foto: KV.EE

Rubriiki toetab

Tallinnas Paldiski maanteel nõukaaegses kortermajas on müüa väga haruldane kodu, mis on tõenäoliselt suurepärane leid kõigile retrosõpradele.

Selle viiekorruselise maja neljandal korrusel asuva kolmetoalise korteri saab kätte 77 000 euroga. Korteri siseviimistlus on sisuliselt selline nagu oleks seal aeg seisma jäänud, aga see pole sugugi halb.

Kuulutuse kirjelduses seisab, et korter on küll kohe elamiskõlblik, aga vajaks siiski värskendamist. Samas on selles palju pärle retrosõpradele, mida võib-olla ei peakski muutma: tänased trendid soosivad nõukaaegsete sisustuselementide ja siseviimistluse säilitamist nii suures mahus kui võimalik.

Eriti stiilipuhtad on korteris köök, esik ja vannituba, kuid väga lahedaid retroelemente leiab ka elutoast ja magamistubadest. Mööbli osas tuleb müüjaga kokkuleppele jõuda, soovi korral on ilmselt võimalik ostuga kaasa saada ka kogu sisustus.

Kindlasti tasuks selle korteri ostjal igal juhul mõelda, kui palju tasub selles elamises üldse midagi muuta ja kui palju säilitada endisaegset mööblit ja viimistlust.

Vaata rohkem kinnisvaraportaalist KV.EE.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.