Kinnisvara

Fotod: üürnik jättis Eesti naise korteri maha uskumatult lagastatuna

Läbustatud diivan elutoas.Foto: erakogu

Rubriiki toetab

Noor naine, kes kahe väikese lapsega korterit üüris, jättis selle maha uskumatult lagastatud seisukorras. Esialgu pole selge, kas ta tehtud kahju kuidagi hüvitada plaanib.

Maria üüris pahaaimamatult korteri välja noorele kahe lapsega üksikemale, kes tõi üüripinnale elama ka kassi. Kui üürnik korteri lõpuks vabastas, selgus, et see on kohutavas seisukorras.

Siin magas üks kahest lapsest.

“Sellisena sain mina üürnikult korteri tagasi. Istuge enne kui vaatate!” kirjutab Maria sotsiaalmeedias. Ja piltidelt vastuvaatav on tõepoolest kohutav, arvestades, et pinnal elas noor naine aastase ja umbes kolme-nelja-aastase lapsega.

Potti kallanud üürnik enda sõnul kassiliiva.

Seinu katab rebitud tapeet, tualetist vaatab vastu mingi arusaamatu mustus, seintes on augud, põrandal vedelevad räpased madratsid, diivanipadjad on kadunud, potis ligunevad makaronid ja nii edasi. “Mu renditud gaasiballoon on ka minema viidud,” kirjutab Maria.

Augud seintes.

Geeniuse järelepärimise peale ütleb naine, et siiani ei ole tal ettekujutust, kas üürnik kavatseb tehtud kahju mingil moel hüvitada. “Ootan see nädal, et tooks mu vara tagasi ja saadan talle kahju arved. Kindlasti ka politsei,” räägib Maria plaanidest.

Ligunenud makaronid.

Samuti on ta suhelnud lastekaitsega, arvestades, mis tingimustes üürnik lastel elada lasi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.