Kinnisvara

Fotod: viis eramaja, mille saab kätte Tallinna perekorteri hinnaga

Foto: Shutterstock

Miks osta endale korter, kui sama raha eest saab ka väga ägedaid eramuid? Näiteks raha eest, millega Tallinnas saab kätte keskmisele perele sobiva korteri, saab ka igasugu eriilmelisi maju soetada. Ka Tallinnas.

Keskmiselt maksab üks korralik perekorter Tallinnas 150 000 eurot – saab muidugi ka pisut odavamalt, kui otsida, ja alati saab kallimalt. Aga võttes selle keskmiseks hinnaks, vaatame, missuguseid maju sama raha eest soetada saab.

Eramu Nõmmel

Kes arvab, et sama raha eest Tallinnasse maja ei osta, see eksib. Nõmmel Kaldapealse tänaval on pakkuda eelmise sajandi keskpaigas ehitatud eramu, millel naabrid vaid ühes küljes – muidu ümberringi mets. Maja seisukord on keskmine, see tähendab, et soovi korral on see kohe elatav.

Uus eramu Viljandi külje all

Kõigest seitse aastat tagasi valminud eramu asub kahe kilomeetri kaugusel Viljandist. Elamu on ligi 80-ruutmeetrine kahekorruseline ehitis. Lisaks on krundil veel külalistemaja ja väliköök, kuivkäimla ning kuur.

Korralik elumaja Pärnus

Räämal Ülejõe piirkonnas on pakkuda väga korralikus seisus eramu. Majas on kaks vannituba, neli magamistuba, laste mängutuba ja elutuba. Teise korruse toad on keskmisest suuremad ja neid on võimalik väiksemateks jagada. Maja juurde kuulub kaks kõrvalhoonet.

Võimas elumaja Haapsalus

Kõigest 150 000 euroga saab endale osta 90ndate unenäo: võimsa 99. aastal valminud villa, kus pinda ligi 400 ruutmeetrit. Sobib hästi näiteks mitmele põlvkonnale koos elamiseks, kitsaks juba ei lähe. Majas on kolm korrust ja rajamisel bassein.

Valmimisjärgus maja Keila lähedal

Keila lähedal on müüa enam kui 100 ruutmeetrine peaaegu valmis eramu. Pooleli on siseviimistlustööd. Majal on kaks terrassi, tubade arvu poolest mahub ära väiksem perekond, vajadusel saab sauna eesruumist luua veel ühe toa.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses