Kinnisvara

Harjumaale tekib terve uus elupiirkond

Foto: LVM Kinnisvara

LVM Kinnisvara rajab Arukülla, mis on kujunemas uueks Tallinna-lähedaseks tõmbekeskuseks, veerandsaja krundi ja üldalaga uue elamupiirkonna.

Raasiku valla kvaliteetsed avalikud teenused, Aruküla ilus elukeskkond ja kiire transpordiühendus Tallinnaga lubasid LVM Kinnisvaral alustada arendustöödega ka ajal, mil kinnisvaraturg näib ebakindel.

“Kalleid põllukrunte Tallinna piiri ääres me täna ette ei võtaks, praegu pole enam aeg mil kõik kaubaks läheks,” tunnistas LVM Kinnisvara maakler Ilmar Tedremaa. “Täna ja ilmselt ka kriisijärgselt kasvab nõudlus kodude järele, milles on nutikas kombinatsioon soodsast soetuskulust, madalast ülalpidamiskulust ja heast elukeskkonnast.”

Aruküla on Tedremaa kinnitusel suurepärane näide, kuidas meeldiv elukeskkond teeb ühe koha noortele peredele atraktiivseks. “Aruküla on ilus koht, Raasiku vald on hästi valitsetud, kohapeal on kvaliteetsed avalikud teenused, ühendus Tallinnaga on kiire,” loetles ta. “Vahetu Tallinna äär näeb ka üha linlikum välja, nö päris maakodu soovijaile pole linnapiiril enam suurt midagi pakkudagi.”

LVM Kinnisvara väärindab tulevase Sarapuu elamurajooni krundid ja üldala koostöös kohaliku ettevõtte Jackoh Agro OÜ-ga. Aruküla raudteepeatus ja külakeskus koos kooli ja spordihoonega jäävad mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele. Detailplaneering on juba töös, 1200-1500 ruutmeetri suurused krundid jõuavad müüki tõenäoliselt 2022. aastal.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.