Kinnisvara

Head nipid, kuidas eraisikuna oma kinnisvarakuulutusele rohkem tähelepanu tõmmata

Foto: Shutterstock

Kinnisvaraportaalides on loendamatu hulga kuulutuste seast silma paistmine väga raske, kuid on paar nippi, mis seda ülesannet pisut lihtsustavad.

Kinnisvaraportaal City24 annab eraisikutest kodumüüjatele head nõu, kuidas ise oma kodu müües kuulutus silmapaistvaks muuta.

Hea tekst ja ilusad pildid

Hästi koostatud kuulutus on edukuse võti – see tähendab hoolikalt valitud fotosid ja hästi kirjutatud teksti. Lihtne nipp on portaalis ringi vaadata ja võtta eeskujuks need kuulutused, mis Sind ennast enim kõnetavad. Oluline on, et oleks valitud hea avafoto ning objekti kirjelduses ei esitataks vigast ja vale infot.

Selleks, et kuulutus uudse ja värskena püsiks soovitame fotosid aegajalt vahetada, eriti avafotot, ning lisada emotsioonipilte. Kasuta ära pühad ja aastaajad, loo fotodel õdus jõulumeeleolu ja näita, kui mõnus on rõdul või terrassil suveõhtuid nautida! Tea, et saad kuulutuse teksti ja pilte värskendada igal ajal!

Ole aktiivne

Jaga infot müüdava kinnisvara kohta oma tutvusringkonnas ja palu seda ka sõpradel teha. Isiklik pöördumine ja tuttava soovitus on usaldusväärne ja toob alati rohkem tähelepanu.

Kui võimalik, kasuta lisaturundust

Nii mõneski portaalis on võimalik lisada eraldi reklaamlauseid või kasutada muid turundamisvõimalusi. Mõned neist on küll ka tasulised.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.